Прем’єра у Львівському театрі ляльок – бейбі-вистава “Веселі ангелята”

141
Прем’єра у Львівському театрі ляльок - бейбі-вистава “Веселі ангелята”

У Львівському театрі ляльок інсценізували дитячу книжку відомої львівської журналістки. Вистава із назвою “Веселі ангелята”, створена за однойменною книгою Марічки Крижанівської. Прем’єра постановки відбудеться 30 січня.

Це вистава у форматі бейбу-театру – для дітей віком від 0 до 3 років. Подібні вистави вже з успіхом йдуть на сцені театру. Прем’єрні покази відбудуться 30 січня та 13 лютого об 11-00.

Вистава перенесе маленьких глядачів у чарівний світ, в якому серед мальовничих хмарок живуть ангелики – душі дітей. В очікуванні свого земного народження вони проводять час у веселих і безтурботних розвагах.

Але їх цікавить важливе питання – а що ж їх чекає після того, як вони народяться? Якось ангелята знаходять незвичайну книжку – у ній описується земля та різні справи, якими там займаються діти. Що ж – ангеликам кортить пережити моменти свого майбутнього життя вже і негайно!

Тож вони мають нову веселу розвагу – розіграти між собою все, про що розповідає книга. Адже, у них під руками чарівні хмарки, з яких можна зробити все, що завгодно!

“Новий сезон, який почався восени, пройшов для нас під знаком бейбі-театру. Ми створили два проекти у цьому форматі – “Як нотки пісеньку складали” та “Веселі ангелята”. Чому ми так зосередилися на бейбі-виставах? Тому, що праця з найменшими дітьми – це закладання їхнього фундаменту творчої уяви на все подальше життя. Все, що вражає дитину до семи років, – лягає в основу її особистості”, – розповіла Уляна Мороз.

Учасники цієї інтерактивної вистави уявлять себе ангелятами та спробують пригадати – а що відбувалося з ними до їхнього дня народження?

Діти ловитимуть “зірки”, випікатимуть”солодщі”, а також зможуть розібрати дощик по краплинках та розпустити веселку на стрічки!

Автори вистави:
Режисерка та авторка інсценізації – Уляна Мороз, директорка-художня керівниця Львівського театру ляльок;
Автор музики та текстів до пісень – улюбленець дітей та дорослих, веселий Левко Дурко;
Художниця – Єлизавета Селицька, художниця Львівського театру ляльок;
Також у виставі звучать тексти віршів Зоряни Гураль.

Андрій БОНДАРЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.