“Предмети розкоші” Дениса Струка запрошують в “Зелену канапу”

237
Денис Струк
Денис Струк

З 3 по 29 серпня 2021 р. мистецька галерея “Зелена канапа” (вул. Вірменська, 7) презентує виставку Дениса Струка “Предмети розкоші”.

Денис Струк представить серію нових живописних творів з робочою назвою «золота колекція», адже майже кожна робота на виставці міститиме золоту поталь в канві живопису. Таку розкішну деталь, яка й буде символікою концепції  «Предметів розкоші».

Ця виставка стане вже сьомою персональною виставкою в стінах галереї Зелена канапа.
Після останньої з цих виставок 2018 року Денис Струк представляв свою творчість на міжнародному рівні, зокрема, взяв участь у резиденції “Cinema & Identity” (Берлін), “Istanbul Artist Residency” (Стамбул) та  International Florence Biennale of Contemporary Art  (Флоренція) у 2019, Провів три персональні виставки у Львові (2020 – 2021), а також вдруге взяв участь у “Istanbul Artist Residency” (2020).

Предмети мистецтва входять до переліку предметів розкоші. Це постулат немає опозиції в загальновизнаній системі цінностей.

Водночас мистецтво вважається справжнім, коли воно поза комерцією. Художник, що творить на замовлення – комерсант і ремісник? І водночас кращі зразки класичного мистецтва, принаймні до кінця 19 століття створені на замовлення, а один з найприбутковіших бізнесів в 20 – 21 столітті, це бізнес пов’язаний з мистецтвом.
Митець жертва і жрець протиріч закладених в системі цінностей.

Олеся ДОМАРАДЗЬКА

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.