“Polistylistyka” Ярослава Босенка дивуватиме львів’ян протягом травня

1177
“Polistylistyka” Ярослава Босенка дивуватиме львів'ян протягом травня

Протягом травня кав’ярня-галерея “Штука” (вул. Котлярська, 8) запрошує на вернісаж виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка.

Проект охопить 11 робіт — диптих жіночих портретів і дев’ять пейзажів. Дві монументальні роботи продовжуються у пейзажах невеличкого формату, що разом творять травневий поетичний щоденник із зафіксованими настроями-станами.

Експозиція виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка
Експозиція виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка

“Цей проєкт, можна сказати, чиста імпровізація. Я показав Євгену Булавіну репродукції своїх картин у журналі, він їх дуже високо оцінив, а це завжди приємно кожному художникові. І мені теж завжди приємно, коли люди цінують велику живописну музейну пластику.  Так усе почалося і зрештою реалізувалося у мій невеличкий проєкт-презентацію для  львівських поціновувачів мистецтва.

Експозиція виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка
Експозиція виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка

І для мене проєкт у «Штуці» є не менш важливим, аніж проєкт у музеї. Оскільки  «Штука» має уже столітню мистецьку традицію. Тут збиралися художники, котрі мали надзвичайний вплив на патріархів львівської і закарпатської школи. Це і Сельський, і Звіринський. Тому в зробити виставку цьому просторі це надзвичайно важливо кожному українському митцеві. І я вважаю, що мені дуже пощастило.

Це невеликий проєкт, тут представлено три роботи. Це імпровізація-подяка львів’янам, які нас прийняли, опікуються нами, дають можливості творити для всесвітнього мистецтва”, – розповів художник.

Ярослав Босенко
Ярослав Босенко

Ярослав Босенко народився 12 серпня 1977 році у Києві в родині художників. Закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т. Шевченка в 1995 та НАОМА в 2002 році, де займався в майстерні жанрового живопису В. Пузиркова та майстерні історичного живопису Ф. Гуменюка. Приймає участь у національних виставках живопису, організованих Спілкою художників України. Автор кількох персональних виставок.

Оглянути експозицію виставки “Polistylistyka” Ярослава Босенка можна в кав’ярні-галереї “Штука” (вул. Котлярська, 8) до кінця місяця.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.