«Подорож» Людмили Богуславської відкрилася в “Зеленій канапі”

0
241
«Подорож» Людмили Богуславської відкрилася в

Вчора, 26 квітня 2016 року,  в приміщенні галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», що знаходиться у Львові на вулиці Вірменській, 7,  відкрилась виставка малярства та кераміки Людмили Богуславської під назвою «Подорож».

Існує два питання, котрі найчастіше задають художнику журналісти: «Звідки Ви черпаєте натхнення?» та «Як довго малюєте картину?».

Людмила Богуславська
Людмила Богуславська

Художниця львів’янка Людмила Богуславська відповіла б на них якось так: «Із подорожей» та «Довго».  В доробку зрілої художниці всього п’ять персональних виставок. Та кількість не говорить про якість, адже і у колекціях п’яти музеїв представлені її твори, та й в чотирьох мистецьких конкурсах Людмила здобула нагороди.

Олеся Домарадзька та Людмила Богуславська на відкритті виставки «Подорож»
Олеся Домарадзька та Людмила Богуславська на відкритті виставки «Подорож»

“Твори Людмили Богуславської відрізняються духовністю, мінімалізмом, філософією. В них не має суєти, вони про вічне, в них не має провокації. Вони елегійні, для роздумів. Для роздумів про життя, про вічне, про сенс, про природу”, – сказала Олеся Домарадзька відкриваючи виставку.

Пані Людмила набирається вражень під час подорожей та пленерів. Після чого, тривалий час в майстерні займається викладенням трансформованих ідей на полотні, пропускає їх через сито тимчасовості, доводячи результат до стану виваженої геометризованої спокійної гармонії, позбавленої суєти.

Слід зазначити, що окрім традиційного олійного малярства на виставці буде представлений живопис пастелями, акварель та кераміка, якою Людмила займалась раніше частіше ніж малярством.

Ористарх БАНДРУК

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.