Підключення смартфона до телевізора Samsung для трансляції фото й відео

153
Підключення смартфона до телевізора Samsung для трансляції фото й відео
Підключення смартфона до телевізора Samsung для трансляції фото й відео

Смартфон – це не лише засіб для зв’язку. Багато хто купує його саме через камери. Дуже зручно постійно мати з собою компактний та універсальний девайс для багатьох цілей. Якщо ж ви купуєте флагманські моделі смартфонів типу iPhone 15 Pro або Samsung S24+, якість зроблених фото та відео буде дійсно професійною. Їх навіть можна транслювати на екран Смарт ТВ Samsung. Як це зробити практично – читайте у нашому матеріалі.

До яких телевізорів можна підключити смартфон

Щоб смартфон та телевізор взаємодіяли між собою бездоганно, треба відповідально підійти до вибору останнього. “Розумні” телевізори Samsung зі Smart TV, представлені за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/televizory/brand-samsung/, є ідеальним девайсом для підключення смартфона. Звісно, можна вибирати й телевізори інших брендів. Але щоб не виникло зайвих питань під час спроби під’єднати смартфон до телевізора, слід переконатися, що ваш новий ТВ має наступний функціонал:

  • підтримує підключення до Wi-Fi – це необхідно для передачі фото та відео зі смартфона на ТВ у бездротовий спосіб;
  • має Bluetooth модуль – деякі моделі телевізорів Samsung підтримують бездротовий стандарт Bluetooth;
  • є роз’єми HDMI та USB для дротової передачі даних.

Відразу слід зазначити, що телевізори Samsung, що були випущені після 2018 року крім усіх вище перерахованих опцій підтримують також технологію AirPlay для безшовної інтеграції з пристроями Apple, які працюють на пропрієтарній операційній системі iOS та її похідних (iPadOS, macOS).

Як передати фото з телефона на екран Samsung TV

Краще за все взаємодіють між собою пристрої одного виробника. Наприклад, якщо ви вже маєте смартфон Samsung, варто купити телевізор Samsung для якомога швидшої та кращої інтеграції. Для цього треба:

  • зареєструвати власний обліковий запис Samsung Acount;
  • підключити до нього усі пристрої вашої екосистеми Samsung – від робота-пилососа та холодильника, до телевізора та планшета;
  • мати домашню бездротову мережу Wi-Fi, до якої постійно підключені ваші гаджети.

Таким чином, коли смартфон та телевізор Samsung знаходяться в одній мережі, вони постійно “бачать” один одного. Відповідно, достатньо вибрати файли на телефоні, які можна відтворити на екрані телевізора Samsung. Це можуть бути як фото, так і відео. За бажанням маєте змогу дублювати дисплей телефона на телевізор. Це дуже зручно для мобільних ігор або перегляду відео з YouTube чи TikTok.

Підключення смартфона до телевізора Samsung для трансляції фото й відео
Підключення смартфона до телевізора Samsung для трансляції фото й відео

Інші способи передачі фото зі смартфона на телевізор Самсунг

Не всі користуються пристроями одного виробника. Але то не є проблемою. Ось декілька простих способів підключити смартфон або Айфон до Смарт ТВ Самсунг:

  • Wi-Fi Direct – технологія дозволяє передавати файли з пристроїв, що знаходяться в одній мережі Wi-Fi;
  • Miracast – ще один стандарт бездротового обміну даними між пристроями в одній мережі Вай-Фай;
  • HDMI – дротове підключення через відповідний порт. Цей протокол забезпечує максимальну швидкість передачі даних;
  • USB – даний метод дротового підключення дозволяє демонструвати фото та відео зі смартфона на телевізорі Самсунг. Причому ви можете прямо на екрані Смарт ТВ Samsung бачити файлову систему телефона та обирати потрібні вам папки.

Загалом, підключення смартфона до телевізорів Самсунг відчиняє перед користувачем необмежені можливості від мобільних ігор до проведення онлайн-презентацій на великому екрані Samsung TV.

Юлія СПЕНСЕР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.