Перший театр запрошує на виставку дитячих робіт «Погляд на актора»

194
Джерело фото

Цього року Перший театр святкує 100 років з дня відкриття. У рамках ювілею відбудеться виставка дитячих робіт «Погляд на актора», яка буде відкрита 19 березня о 14:00 у приміщені Першого театру (вул. Академіка Гнатюка, 11, фоє на 2 поверсі).

Роботи виковували учні мистецьких студій Львова, а саме: Студія живопису мистецького центру FoRa, Дитяча школа народних мистецтв, Львівська державна школа мистецтв №10, Студія дитячої творчості «КОКО», Арт студія «Коло» Зоряни Лильо-Откович,  Студія «Арт хатинка», Творча студія «Малювці».

Виставка дитячих робіт «Погляд на актора»
Виставка дитячих робіт «Погляд на актора» (Джерело фото)

Головною ідеєю виставки є прослідкувати, як діти бачать акторів поза сценою, без костюмів та гриму, та чи є видимий дитячому оку відбиток улюблених персонажів у кожного з артистів.

Студіям була надана абсолютна свобода у виборі та використанні технік та виразних засобів. Від класичних живописних і графічних портретів до умовно-асоціативних колажів. Все це ви зможете побачити у вільному доступі (перед та після вистав) до кінця ювілейного театрального сезону.

Виставка дитячих робіт «Погляд на актора»
Виставка дитячих робіт «Погляд на актора» (Джерело фото)

Історична довідка:  Перший академічний український театр для дітей та юнацтва заснований у березні 1920 року у Харкові як «Театр казки». Офіційне відкриття театру відбулося 21 березня 1921 року. Так було започатковано новий вид театрального мистецтва, який не мав аналогів у світовій практиці – театр для наймолодших глядачів.

Виставка дитячих робіт «Погляд на актора»
Виставка дитячих робіт «Погляд на актора» (Джерело фото)

  Контакти:   067 676 10 70Івона Лобан (PR менеджер Першого театру)

Запевняємо вас, що усі заходи і події в театрі відбувають з дотриманням правил та вимог, встановлених у період пандемії COVID-19. Обережність та відповідальність береже здоров’я!

Івона ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.