Перший академічний український театр для дітей та юнацтва змінює свою назву (відео)

1659
Перший академічний український театр для дітей та юнацтва змінює свою назву

Вчора, 2 грудня 2016 року, на прес-конференції відбулася презентація нового стилю Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва. Тепер він називатиметься просто Перший театр. Окрім назви театр змінив і стиль, представивши новий логотип та й загалом новий фірмовий стиль.

“Бренд — це сукупність думок, те, що люди думають про той чи інший продукт, про ту чи іншу організацію. Це саме те, що виділяє тебе на фоні конкурентів. А конкурентів у театру є багато, навіть не стільки серед самих театрів, як серед комерційних шоу, кінотеатрів, тому цей крок є надзвичайно важливим. Можливо це перший крок трансформації театру”, – сказала на прес-конференції головний спеціаліст відділу культури ЛМР Юлія Калуш.

Прес-конференція з нагоди презентації нового стилю Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва
Прес-конференція з нагоди презентації нового стилю Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва

Історія театру багата та насичена, проте сьогодні він починає жити цілком по-новому. Вже більше чим півроку у театрі грають вистави для всіх вікових категорії: дітей, юнацтва та дорослих. У театрі існує три репертуари: денний, проміжний та вечірній. Проте деякі і досі сприймають театр суто дитячим, інколи приводячи молодше покоління на вистави з вечірнього репертуару, аудиторія яких – це вже зрілі дорослі глядачі.

“Назву ми шукали довго, перебирали дуже багато варіантів, вибирали з історичних назв театру. Тож, що таке Перший театр. Це не той, який найперший, ми не акцентуємо на своїй першості, лише на тому, що в цей театр приходять вперше, де, наприклад,  хтось зустрівся з справжнім мистецтвом. Окрім того є багато людей, митців для яких наш театр є дійсно першим:  Роман Віктюк, Ярослав Федоришин та багато інших акторів, які зараз працюють в різних театрах. Тобто така назва нас не обмежує і хотілося б, щоб вона стала певним відліком для нашого театру. Але ми сподіваємося, що це не остаточна назва, ми б дуже хотіли, щоб театр носив чиєсь ім’я,” – зазначив художній керівник театру Юрій Мисак.

Художник, дизайнер, автор нового корпоративного стилю Богдан Поліщук
Художник, дизайнер, автор нового корпоративного стилю Богдан Поліщук

“Робота почалася з пропозиції розробки логотипу і я зробив декілька різних пропозицій. В обраному логотипі дуже проста і читабельна ідея з одного боку, а з другого боку – він дуже багатоплановий. Після роботи над логотипом, розпочалася робота над назвою театру, її стилем. Тут я уже поєднав етнографічні мотиви, конструктив і своє бачення, щоб було впізнаваним авторство”, – розповів  художник, дизайнер, автор нового корпоративного стилю, Богдан Поліщук.

Протягом прес-конференції дізналися про історію створення нового стилю (від ідеї до назви та логотипу), яка насичена кумедними історіями та зворушливими моментами, а також ознайомилися з новою прем’єрою театру «Веселі піратські історії» режисера Євгена Чистоклєтова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.