Перші Львівські Фото Фестини стартують вже цієї неділі (повна програма)

840
Перші Львівські Фото Фестини стартують вже цієї неділі

З нагоди 180-річчя появи фотографії, 18 серпня 2019 року, на території Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. Івана Франка, 154) відбудуться Перші Львівські Фото Фестини.

Організаторами свята є Львівський Фотомузей, Гал-Інфо, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові та Фотографії старого Львова. Триватимуть святкування з 12.00 до 18.00.

В рамках свята відбудеться визначення призу глядацьких симпатій та нагородження переможців проекту Фотоконкурс до Світового дня фотографії “Львів романтичний”. Призовий фонд для переможців надає інтернет-магазин Chako.ua. Нагородження відбудеться о 17.00 оскільки під час Фестин триватиме виставка кращих робіт і відбудеться голосування за “Приз глядацьких симпатій”.

В програмі свята:

ФОТОЛЕКТОРІЙ на відкритому просторі:
Протягом всього святкового дня у Фотолекторії абсолютно безкоштовно кращі спікери Львова:

ПРЕЗЕНТАРІЙ Тут відбуватимуться лекції-презентації на фотографічні теми, які зацікавлять і професіоналів і любителів.

  • 13.00 Презентація професійної фото-оптики LAOWA, яку проведуть представники інтернет-магазину Chako.ua
  • 14.00 Наукова бібліотека Львівського національного університету імені І. Франка буде представлена лекцією “Методи консервації давніх фотографій”, яку прочитає Анна Садикходжаєва.
  • 15.00 Natalia Mykhalchenko – редакторка сайту UA-Travels, івент-менеджерка, дослідниця українських і світових музеїв розкаже ” Як Instagram підкорює музеї та навпаки.”
    “Поговоримо про то, навіщо музеям соцмережі взагалі та інстаграм зокрема, про створення акаунту, перші кроки та ази просування” – анонсує Natalia Mykhalchenko.
  • 16.00 Презентація професійної фото-оптики LAOWA, яку проведуть представники інтернет-магазину Chako.ua

МАЙСТЕР-КЛАСИ та ВОРКШОПИ. Для всіх, хто хоче отримати новий досвід, дізнатися щось нове та закріпити це на практиці, ЛЬВІВСЬКІ ФОТО ФЕСТИНИ пропонують багато цікавого. Про все наразі ще не розкажемо, але заінтригуємо. На вас чекатиме:

  • Майстер-клас “Фоторамка власноруч” презентує кримськотатарський дитячий клуб ÇIÇEK (“Çıçek” “Чічек” – означає “квітка”).
  • “Маленькі хитрощі предметної фотозйомки для початківців” розкриє Вікторія Темна (Viktoria Temna).
  • Воркшоп “Панорамна фотографія на 360 градусів” представить львівська фірма Skeiron.
  • Майстер-клас створення фотографії фотоапаратом ФОТОКОР 1939 року випуску презентує Tkachyk Igor. Присутні зможуть побачити весь процес від фотографування до готового зображення на власні очі. А везунчики зможуть навіть стати фотомоделями для ретро-фото.

ФОТОЗОНИ для фотографування.
На території Президентського саду буде облаштовано велику кількість місць для фотографування, серед яких

ФОТОВИСТАВКИ – логічно, що їх буде багато і вони будуть дуже цікаві. Ось кілька найцікавіших:

ГАЛЯВИНА ЦІКАВИНОК. Як можна обійтися на такому святі без можливості дізнатися та спробувати щось нове. На ГАЛЯВИНІ ЦІКАВИНОК на відвідувачів чекатимуть Камера-обскура, дерев’яний фотоапарат, фотографічні об’єктиви різного призначення, мікроскоп, телескоп та інше. І всім цим можна буде скористуватись.
– До нашої галявини долучився Львівський музей історії релігії. Пані Олена демонструватиме справжні голограми, їх можна буде побачити, дізнатися про них більше і навіть потримати в руках.
Antoni Florczak – власник Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim доповнить галявину своїми унікальними експонатами. Будуть стереоскопи Холмса, фотопластикон 1914 року, стереоскопічні камери та десятки стереоскопічних фотографій.

СМАКОЛИКИ. Впродовж всього святкування відвідувачі зможуть поласувати різноманітними смаколиками, якими частуватиме Домашня пекарня “Кримська перепічка”.

Потрапити на всі локації ЛЬВІВСЬКИХ ФОТО ФЕСТИН можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.