Панорама Львова з бізнес-центру LegendaClass на вулиці Шевченка (відео)

3402
Панорама Львова з бізнес-центру LegendaClass на вулиці Шевченка

Львів, як і кожне європейське місто, змінюється, росте та розвивається. Ростуть нові будинки, будуються дороги, прокладаються лінії комунікацій і змінюється обличчя міста. Останнім часом не завжди Львів змінюється в кращу сторону і там, де це справді потрібно. Забудовується історична частина сучасними бетонними монстрами і руйнуються будинки та палаци, котрі століттями були окрасою міста.

Але трапляються випадки, коли зміни тільки додають місту сучасного шарму і за якийсь час здається що так було завжди. Однією з таких змін, на мою думку стало будівництво  бізнес-центру LegendaClass на вулиці Шевченка. Окрім того, що будівництво цієї споруди не стало причиною руйнування історичних пам’яток, не зіпсувало краєвиду та не порушило інфраструктури, але й додало ще один цікавий та романтичний куточок для милування міськими панорамами.

Ця сучасна будівля зі скляними стінами відкриває для справжнього поціновувача чудові панорами старого та нового міста. При наявності хорошої оптики, з одного боку ви можете роздивитися  чудові неоготичні шпилі церкви святих Ольги й Єлизавети що на вулиці Городоцькій, помилуватися телевізійною вежею на Високому Замку з іншого боку та розгледіти новобудови Левандівки чи Рясного з протилежних сторін.

Окрім цього, на шостому поверсі бізнес-центру розташований чудовий оглядовий майданчик з клумбами, квітами на доглянутими, як в парку, доріжками. А же тут розташований дуже симпатичний ресторан домашньої кухні “Вишиванка”.  Розміститися в ньому одночасно може близько 250 осіб і це не рахуючи відкритого майданчика.

В стильному куполі на останньому одинадцятому поверсі знаходиться конференц-зал на 250 місць. До слова, стіни тут прозорі від самої підлоги і краєвиди просто неймовірні. Сам купол у вечірній час підсвічується синім та жовтив кольором символізуючи прапор України.

Словом, якщо ви хочете нових вражень і шукаєте несподівані місця, завітайте сюди і вам сподобається.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

5 КОМЕНТАРІ

  1. Тільки у нас – найкращий вигляд на виправну колонію №30, тільки у нас, сидячи на балконі, можна спостерігати як караються за гратами сотні в’язнів! Поспішайте, кількість місць за столиками – обмежена!

  2. На жаль, якось не ставили собі за мету порахувати паркомісця – цікавила в першу чергу панорама міста 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.