Освідчення в кабріолеті: нове відео Табакова викликало в мережі бурхливу реакцію (відео)

818
Освідчення в кабріолеті: нове відео Табакова викликало в мережі бурхливу реакцію (відео)

Слова нової пісні «В тобі моя любов» від Tabakov хоче почути від коханого кожна жінка. Це не лише пісня-освідчення. Це романтичне відверте зізнання чоловіка, який присвячує пісню тій єдиній.

Пісня «В тобі моя любов» унікальна тим, що жінки, які вже почули її, знаходять у словах кожна свої змісти: хтось називає її хітом перших весільних танців, хтось сприймає як пісню-освідчення, а хтось мріє почути її у виконанні свого чоловіка. Але усіх об’єднує одне враження – це справжній, відвертий гімн коханню!

Одночасно із релізом «В тобі моя любов» відбувається і прем’єра романтичного однойменного Mood Video, знятого на унікальній старовинній скелі на Львівщині. «Так високо мій білий рояль ще не звучав», – пригадує Tabakov зйомки і інтригує переглянути атмосферне відео.

Ще до прем’єри відео «В тобі моя любов» воно викликало в мережі бурхливу реакцію прихильниць Табакова. Частину сцен кліпу було знято у синьому кабріолеті – саме там, за сценарієм, співак освідчувався своїй коханій. Роль коханої зіграла жагуча брюнетка. Відверті погляди, ніжні доторки, пристрасні обійми… Фото та сторіси у ході зйомок спровокували на сторінках артиста жваве обговорення: «У Табакова нове кохання?», «Табаков завів інтрижку?», «Табаков пішов від дружини?»…

– Освідчення в кабріолеті завжди видавалося мені дуже романтичним, – усміхається Tabakov. – Чоловіки, раджу скористатися моїм прикладом – і жінка буде вашою.

Кадр з кліпу «В тобі моя любов» Павла Табакова
Кадр з кліпу «В тобі моя любов» Павла Табакова

Успіх пісні «Тільки ти моя» від переможця телепроектів «Шанс» і «Голос країни» Павла Табакова, під яку українці закохуються і одружуються уже понад десять років, годі перевершити. Але поява у репертуарі артиста романтичного синглу «В тобі моя любов» та почуття, які він розкриває та розпалює, уже невдовзі може змінити цей факт.

Найближчий сольний концерт Tabakov під назвою «В тобі моя любов» – 29 серпня, у Львові, просто неба в унікальній локації – у Митрополичих Садах на Святоюрській горі:
https://bigshow.ua/events/pavlo-tabakov-white-piano/  

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.