“Оскар для блогерів”: Євген Клопотенко, Джамала та Кіт Степан отримали нагороди у Каннах

602
World Influencers and Bloggers Awards 2022
World Influencers and Bloggers Awards 2022

World Influencers and Bloggers Awards 2022 назвали найвпливовіших і найвизначніших інфлюенсерів року. Разом з Хабі Ламе, Ніккі Туторіалс, Мадаліною Генеа володарями титулу  WIBA 2022 стали Євген Клопотенко, Джамала та найвідоміший кіт у світі – Степан з Харкова.

18 травня в Каннах уже вчетверте відбулася церемонія World Influencers and Bloggers Awards, котра відзначила видатні таланти у різних сферах. WIBA (яку медіа охрестили «Оскаром для блогерів») – це багатомільйонна нагорода, яка щорічно вручає нагороди, висвітлюючи найважливіші соціальні аспекти, підсилюючи голоси інфлюенсерів та заохочуючи до глобального діалогу. Це найпрестижніша світова нагорода для найкращих лідерів думок з усього світу, яка вручається щорічно з 2019 року під час Каннського кінофестивалю.

Khaby Lame та Кіт Степан
Khaby Lame та Кіт Степан

Цього року World Influencers and Bloggers Awards 2022 привернула увагу світу до найважливіших питань сьогодення – цінності людського життя та миру. У світлі шокуючої війни Росії проти України, розпочатої з кричущим порушенням світового порядку, щорічний формат WIBA було змінено на акцію зі збору коштів для підтримки українських благодійних організацій, які надають гуманітарну, освітню та психологічну допомогу дітям.

«Сьогодні, як ніколи раніше, інфлюенсери повинні розуміти свою відповідальність за контент. У ситуації, що відбувається в Україні та світі, багато інфлюенсерів усвідомили, що вони більше не належать собі і що вони стали суспільно важливими. Епоха усвідомлення настала, і вона повинна змінити світ на краще. Наша асоціація і я твердо віримо в це», – каже Марія Гражина Чаплін, засновниця WIBA.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.