Оркестр «INSO-Львів» відкрив ювілейний концертний сезон

317
Оркестр «INSO-Львів»
Оркестр «INSO-Львів»

У суботу, 9 вересня 2023 року, свій 25-й ювілейний сезон відкрив симфонічний оркестр INSO-Львів. Особливістю вечора стала спільна тема двох заявлених в програмі симфоній –  Симфонії №3 мі-бемоль мажор Людвіга ван Бетховена та Симфонії №2 Євгена Станковича. Обидві симфонії мають назву “Героїчна”. Твори звучали під батутою відомого британського диригента – Пола Манна.

“Відмінність цих творів в історії: один твір був написаний понад двісті років тому, а інший – у 1975 році, коли мені було десять. Їхні автори розмовляють різними мовами різних часів. Але обидва опуси – про те саме: про силу людського духу й те, що відбувається, коли зло перетворює людську слабкість на опір”, – Пол Манн

З оркестром “INSO-Львів” Пол Манн співпрацює вже не один рік. Цього разу диригент приїхав також щоб висловити свою підтримку та солідарність.

Оркестр «INSO-Львів»
Оркестр «INSO-Львів»

Про своє перебування в Україні він зазначив наступне: “Музиканти здатні розрадити, відновити енергію та емоційну підтримку тоді, коли це найбільше потрібно. Єдине значуще, що я в силі зробити під час війни, – те, що ладен запропонувати як музикант”.

Відкриття свого 25-го сезону Оркестр “INSO-Львів” присвятив нашим захисникам та захисницям.

“Колись нас надихали сміливі мрії та музичні експерименти. Та сьогодні ми черпаємо силу від неабиякого героїзму, який щодня демонструють українські захисники й захисниці на фронті”.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.