Олег Береза: «з днем народження тебе, трамваю на Сихів»

797
Трамвай на Сихів
Трамвай на Сихів

17 листопада 2016 року у Львові почав курсувати трамвай на Сихів. Сьогодні ним щодня користуються десятки тисяч львів’ян. За чотири роки він перевіз близько 20 мільйонів пасажирів і суттєво змінив життя найбільшого житлового масиву Львова та міста в цілому.

Трамвай на Сихів
Трамвай на Сихів

Свого часу реалізація проєкту була на рівні недосяжної мрії, оскільки десятки років справа будівництва трамвайної лінії не зрушувала з нерухомої точки. Перших двісті метрів від Академії Мистецтв і по вулиці Стуса уже добряче були заіржавіли, коли у липні 2014 року почалися реальні будівельні роботи.

Олег Береза
Олег Береза

«Чотири роки тому ми з командою ЛКП “Львівавтодор” святкували успішний запуск трамваю на Сихів. Ґрандіозний інфраструктурний проєкт, що кардинально змінив інфраструктурну мапу Львова. Так, сьогодні для більшості львів’ян трамвай на Сихів це уже звична річ, а ще якихось 5 років тому це здавалося недосяжною мрією. Як і тоді, сьогодні я також наголошую на критичній необхідності масштабних рішень для інфраструктури міста. Досить нам уже поточних ямкових ремонтів та косметичних покращень, час будувати нові дороги, розв’язки та закладати на близьку перспективу нові і рішучі проєктні рішення. З днем народження тебе, трамваю на Сихів!», – написав у себе на Facebook сторінці Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор» впродовж 2011 – 2017 рр.

Іван БОНДАР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.