Oleg Novosad підписав угоду з європейським лейблом та разом з Ігорем Грохоцьким випустив спільну роботу під назвою «Tududum”

163
Oleg Novosad підписав угоду з європейським лейблом та разом з Ігорем Грохоцьким випустив спільну роботу під назвою «Tududum”

Прем‘єра пісні «Tududum” відбудеться вже цієї осені. Це спільна робота хітмейкера та діджея Oleg Novosad та переможця «Голосу країни» та телепроекту «Українська пісня» Ігоря Грохоцького.

«Коли я розповідав усім, що наступна композиція отримала назву «Tududum”,в людей відразу з‘являлась посмішка на обличчі, це  дало мені розуміння, що я у вірному напрямку».

Часто запитували: “А що означає тудудум?”, – на що я відповідав, що в пісні все крутиться навколо того, що “ти моя тудудум” (практично  як у Віктора Павліка “Шикидим”).

Піснею “Tududum” зацікавився закордонний лейбл “RaveUp Records”, головний офіс якого знаходиться у Відні, Австрія. Декілька тижнів велись переговори з представниками House лейблу “Soundo RED” та було підписано договір з компанією Soundo Music LTD, incl. label RaveUp Records, яка знаходиться в Лондоні, Велика Британія. Їхні релізи підтримуються такими іменитими артистами як Above & Beyond, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Ruben de Ronde, Gareth Emery та іншими.

Oleg Novosad
Oleg Novosad

«Музика – це наче надзвичайна леді. Часто вона приходить до тебе та каже:- “Ось тобі ідея, я пішла”. Саме так вийшло з моїм новим треком «Tududum». В день релізу альбому,  ввечері я  сидів з гітарою, задивившись та зажавши  один і той же акорд, грав на повторі дуже простий ритм, в один момент я почав підспівувати “тум, туду тудудудум”, також на повторі. Мені в цей момент було так добре та легко, що слова пісні почали створюватись самі по собі. Як можна помітити по пісні – слова надзвичайно прості, та навіть «примітивні”. Навіщо ускладнювати? Пісня про любов, в любові все зазвичай має бути легко, спокійно та просто – як і в композиції “Tududum”.»- ділиться Oleg Novosad.

Ігор Грохоцький
Ігор Грохоцький

В основі приспіву є дуже високі та довгі ноти, що ще більше добавляли складності у пошуку вокаліста. Вибір був зупинений на Ігорю Грохоцькому, його голос ідеально підійшов під звучання нашого нового синглу.

Ігор з своєї сторони  добавив надзвичайний  перехід в кінці, все склалось неймовірно легко та сонячно.

Записували сингл в студії FOXXSTUDIOS у Вадима Лисиці, там же зробили мастеринг.

“Давно мріяв заспівати в такому стилі легку, повітряну, рухливу пісню. Коли ти маючи чудовий настрій можеш наспівувати легкі звуки в повітря «Tududum” і ні про що не думати. Дякуючи таланту Олега і його танцювальному направленні в музиці все зійшлося. Почувши пісню вперше, довго не вагався і відчув, що вже давно бачив саме таку пісню в своєму репертуарі»- Ігор Грохоцький.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.