Оксана Муха виступить у Львові з програмою-присвятою Квітці Цісик (відео)

451
Оксана Муха

У вівторок, 22 червня, співачка, переможниця телепроекту «Голос країни», заслужена артистка України, солістка Львівської національної філармонії Оксана Муха представить у рідному Львові одну із найкращих своїх концертних програм – «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», присвячену легендарній американській співачці українського походження Квітці Цісик. В один вечір відбудеться два концерти – о 17:00 та 19:30. Це будуть виступи у супроводі оркестру на сцені Львівської національної філармонії. Концерти будуть проведені із дотриманням вимог МОЗ (кількість місць у залі – обмежена).   

Оксана Муха виступить у Львові з програмою-присвятою Квітці Цісик
Оксана Муха виступить у Львові з програмою-присвятою Квітці Цісик

Програму «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» Оксана Муха готувала на початок квітня – у період дня народження Квітки Цісик. Концерти-присвяти мали відбутися у Львові та Києві. Та через введення посиленого карантину, ці виступи довелося перенести на червень: 22 червня – Львів, 24 червня – Київ. У програмі «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях.

Оксана Муха
Оксана Муха

Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні-перлини у своєму репертуарі.

Афіша концертної програми Оксани Мухи "Два Кольори"
Афіша концертної програми Оксани Мухи “Два Кольори”

У 2018-му, коли Квітці було б 65 років, Оксана Муха провела містами України великий тур-присвяту улюбленій співачці. Два десятки концертів у великих та малих містах стали подарунком Квітці Цісик до ювілею: її ім’я та пісні з її репертуару зазвучали з новою силою. А незадовго після цього, у 2019-му, Оксана перемогла у популярному телепроекті «Голос країни», куди також прийшла із метою познайомити мільйони українців з унікальним пісенним спадком, який нам залишила Квітка.

Оксана Муха
Оксана Муха

– Для мене дуже цінно, що ім’я Квітки Цісик та Українська Пісня, яку вона для нас так якісно зберегла, звучать зараз на всю Україну, – каже Оксана Муха. – Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Хоча за життя лише раз побувала на нашій землі… Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто кожен концерт, який я присвячую Квітці, – це вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї.

Квитки на концерт Оксани Мухи «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» 22 червня у Львівській національній філармонії доступні онлайн:

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.