Новий кліп гурту “Crossed Parallels”, або український джаз на саксі та бандурі (відео)

0
619
Гурт
Гурт "Crossed Parallels"

Недавно музичний гурт “Crossed Parallels” зі Львова потішив своїх шанувальників випустивши цікавий відео кліп.  Основна ідея кліпу – це два музиканти, які походять з різних музичних середовищ, а їх інструменти викликають у слухачів доволі протилежні асоціації. Саксофон – представник джазової та естрадної музики, чернігівська бандура – сучасний фольковий інструмент, який асоціюється переважно з народною музикою. Як поєднались ці два інструменти найкраще можна побачити у кліпі, який гурт вже встиг “засвітитись” на телебаченні.

Ідея створення такого дивного на перший погляд дуету прийшла у голову Любомиру Радомському (альт-саксофон) ще у 2012 році. Шляхом довготривалого та непростого пошуку однодумця у Crossed Parallels з`явилась Анастасія Войтюк (бандура, вокал). У такому складі гурт створив свою концертну програму, а згодом і відзняв перший відео кліп Take five.

Гурт "Crossed Parallels"
Гурт “Crossed Parallels”

Під час зйомок кліпу до кадру потрапило багато Львова – ранішнього і сонячного, ніжного і вечірнього. Крім романтичного парку глядачі можуть впізнати щоденні дрібниці з власного життя – це маршрутки і трамваї, центральні вулички, туристи. Музичне відео делікатно вказує на тему вуличних музикантів, яких за останні роки у Львові стало дуже багато і пропонує, щоби музика у Західній столиці була якісною і живою.

Музиканти жартують, що коли знімали кліп – великим дефіцитом були зелені краєвиди, оскільки від літньої спеки все сильно вигоріло, а зараз, у грудні, коли Crossed Parallels презентують відео, зелених газонів у Львові набагато більше.

Над кліпом попрацювали: знімальна команда Blagoslovennia Studio, звукозапис MuzProduction, логотип для гурту створила Ліна Михайловська. Більше дізнатия про творчі плани гурту можна на їх офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/Crossed-Parallels

Crossed Parallels працює за принципом живості у музиці – у кожній композиції має місце імпровізація, сьогоднішнє бачення – і навіть під час запису аудіо доріжки для кліпу музиканти не грали завчені партії, а імпровізували, і згодом вибрали найбільш вдалий дубль.

Crossed Parallels це поєднання протилежностей, неочікувана суміш, сплав металу та дерева – ось ще як можна описати зміст та сутність «схрещених паралелей», нового унікального дуету досі несумісних у музичному світі інструментів. Але ексклюзив полягає не лише у поєднанні бандури та саксофону, – оригінальні та нетипові аранжування творів є ще однією родзинкою цього колективу. Мікшування таких стилів як джаз, рок, етно та поп вилилось у дуже цікавий музичний коктейль із філософською назвою Crossed Parallels.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.