Нове дихання в українському сучасному репі – Роман Рамус (відео)

224
Роман Рамус
Роман Рамус

Львівський артист Роман Рамус презентує пісню «Поворот», яка зачепить кожного слухача глибиною змісту.

«Для мене дуже важливо самому писати свої пісні, а не користуватися послугами гострайтерів, закладаючи у них сенс, який опирається на власні та особисті історії та досвід. Щирість – у своїх піснях я завжди відвертий та правдивий, як з собою, так і з слухачем».

Послухати пісню можна за посиланням:

Артист розпочав свій творчий шлях ще 5 років тому. Та через життєві обставини зробив перерву на 2 роки. І тепер Роман Рамус готовий до перезавантаження.

«Більш ніж два роки у моїй свідомості вирувала буря та боротьба двох его, які суперечили один одному. Понад два роки я потухав з кожним днем, проведеним без музики. Я точно можу сказати, що не бачу свого життя без музики та творчості. Я готовий працювати на всі 100%!»

Саме піснею  «Поворот» Роман Рамус починає новий етап у творчості:
«Новий «Поворот». Новий, фірмовий звук з власним стилем, який вироблявся роками. Нове бачення. Свіжий, але старий розум. Нові “табу” та відкриття. Старий Рамус, але повністю перезавантажений. 98%, 99%, 100% . RELOADING COMPLETE.
Бережіть своїх смаки та мегабайти на  смартфоні для нового плей-листа. І будьте готові. Ми стартуємо! Можливо вже за наступним “поворотом” наша ціль.»

Артист вже відзняв відео роботу на трек «Поворот», який презентує на початку літа.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.