Не стало народної артистки України, акторки театру ім. Марії Заньковецької Лідії Остринської

2308
Лідія Остринська
Фото з сторінки Лесі Кічури

Відійшла у вічність акторка львівського театру ім. Заньковецької, народна артистка України Лідія Остринська. Про це повідомила у facebook письменниця та журналістка Леся Кічура.

“Сумна звістка з Театру Марії Заньковецької. Померла народна артистка України Лідія Остринська. Царствіє Небесне. Лідії Анатоліївні було 56 років.

Актриса-заньківчанка з самобутнім «нервом», неповторної глибини мецо-сопрано, — згадують про Лідію Остринську колеги. – Її багатий репертуарний лист нагадує про такі унікальні її ролі, як Кенді Стар в «Польоті над гніздом зозулі», Настасія Пилипівна в «Ідіоті», В’язопуріха в «Історії коня», леді Макбет в «Макбеті», Мотря в «Кайдашевій сім’я», а глядач сьогодні знає та любить Лідію як Одарку в «Сватанні на Гончарівці», Беттіну в «Циліндрі», Надію в «Кризі», Наталю в «Останньому гречкосії», а також як яскраву солістку оркестру театру імені Марії Заньковецької із різноплановим пісенним репертуаром. Крайні ролі актриси – Айлін у виставі «Каліка з Інішмаану» та Циганка у виставі ” Львівське танго”

Прощання з Лідією Остринською відбудеться у вівторок,15 серпня, о 11:00 у фоє театру”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.