Наука як мистецтво, або «Картини зі світу науки»

1045
Наука як мистецтво, або «Картини зі світу науки»

Цими днями у Першій Львівській Медіатеці на вул. Мулярській, 2а, експонується виставка «Картини зі світу науки» від німецького наукового Товариства ім. Макса Планка.

Після Києва та Харкова експозиція завітала до Львова, де протягом двох місяців – з 4 грудня до 4 лютого – знайомитиме мешканців та гостей міста із захопливим світом науки.

Спектр застосованих технологій для отримання цих картин дуже широкий: від звичайної фотографії за допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів – світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія і до комп’ютерного моделювання.

Спеціально для виставки вчені з понад 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка надали фотографії з різних галузей наукових досліджень. Спектр застосованих технологій для отримання цих світлини дуже широкий: від звичайної фотографії за допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів – світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія і до комп’ютерного моделювання.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.