На зустріч теперішнього і минулого, зовнішнього і внутрішнього запрошують до Львівського музею історії релігії.

328
Відеоінсталяція «Внутрішні землі»
Відеоінсталяція «Внутрішні землі»

У підземеллях колишнього Домініканського монастиря демонструють відеоінсталяцію «Внутрішні землі» українського режисера, оператора, автора сценаріїв, фото- і відеохудожника Олександра Дірдовського. Через побутові та сакральні предмети, дрібні фігурки та монументальні пам’ятники до сучасного парадоксу форм і відтінків передано в ефір культурні імпульси поколінь.

Відеоінсталяція «Внутрішні землі»
Відеоінсталяція «Внутрішні землі»

На стінах підземелля розгортаються безмежні рухливі галактики. З космічного пилу, з метеора, з не проявленого світу в проявлений, через воду і вогонь до нас летять, розростаючись до неймовірних масштабів, перетворюючись та видозмінюючись скіфські ідоли, боги й богині, трипільські глеки та біноклі,візерунчасті тарелі.

Побачити і ознайомитися із цими та інші матеріальними пам’ятками, дізнатися про наш спільний, духовний, внутрішній світ музейники запрошують до постійно діючої експозиції.

Нагадаємо, фільм «Внутрішні землі», на основі якого створено відеоінсталяцію, був представлений у «Мистецькому Арсеналі» 2009 року, в рамках виставкового проекту «De profundis (з глибин…)».

Олена МАЛЮГА
науковий співробітник ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.