На щорічному джазовому фестивалі в Німеччині прозвучать композиції написані під час війни

159
Тамара Лукашова
Тамара Лукашова

У серпні на щорічному Німецькому джазовому фестивалі Cologne Jazz Week, який відбудеться у Кельні, цього року виступить Львівський академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» разом з відомою за кордоном українською джазовою виконавицею Тамарою Лукашовою. На концерті артисти зі сцени зможуть на велику аудиторію донести правду про війну, закликати продовжувати підтримувати Україну.

Під час музичної подорожі слухачі почують українські народні пісні в аранжуванні Тамари, а також нові композиції, що написані та присвячені військовим подіям в Україні. Цей виступ є музичним фронтом, де завдяки музиці та вокалу артисти зможуть передати біль, який переживають українці більш як 5 місяців.

«INSO-Львів» перерахує 8 тисяч євро після виступу на потреби ЗСУ. Також, диригент оркестру Ярослав Шеремет весь гонорар передає на потреби військових.

Тамара Лукашова
Тамара Лукашова

«Для наближення нашої перемоги кожен має працювати на своєму фронті. Ми — відповідальні за культурний! Дуже почесною та відповідальною місією на фестивалі є покази через музику всю трагедію цієї жорстокої війни. Також, справжнім сюрпризом для нас стала пропозиція від організаторів – закрити цьогорічний фестиваль. Для всіх нас це велика честь!» – говорить солістка Тамара Лукашова.

«ІNSO-Львів» (International Symphony Orchestra) є справді одним із найкращих виразників того, що український культурний продукт вартий світового експорту і це з року у рік засвідчує його співпраця із всесвітньо відомими музикантами та диригентами.

Тож, коротке нагадування:
Tamara Lukasheva + INSO-Lviv Orchestra \ Cologne Jazz Week
20 серпня 2022 року, 21:00

Більш детальна інформація за посиланням https://jazzweek.de/programm/

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.