На Львівщині реставрують унікальні церкви 17 століття

807
Церква Богоявлення Господнього у с. Кугаєві (тепер Пустомитівського р-ну Львівської обл.). 20 березня 2014 р. Світлина Андрія Сови.
Церква Богоявлення Господнього у с. Кугаєві (тепер Пустомитівського р-ну Львівської обл.). 20 березня 2014 р. Світлина Андрія Сови.

У 2024 році на Львівщині планують провести реставрацію трьох старовинних церков. Для відновлення пам’яток національного значення планують залучити 13 мільйонів гривень. Про це повідомили в ЛОДА.

«Попри воєнний стан, торік в області нам вдалося провести реставраційні роботи на 6 об’єктах культурної спадщини. У планах на 2024 рік – продовжити відновлювати місцеві пам’ятки архітектури. Розуміємо, що є обмеження видатків, що стосуються реставрації, але сподіваємося, нам вдасться цьогоріч залучили 13 млн гривень на виконання робіт на не менш важливих об’єктах», – зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько.

Йдеться про дерев’яну церкву Богоявлення Господнього у селі Кугаїв та дерев’яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці, яка є пам’яткою національного значення у селі Кліцько. Ці два об’єкти були збудовані ще у 17 столітті.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.