На Львівщині будують двадцятиметрову оглядову вежу на березі річки Західний Буг

334
Річка Західний Буг. Світлив Андрій Порицький
Річка Західний Буг. Світлив Андрій Порицький

Червоноградському районі на березі Західного Бугу вже будується 20-метрова оглядова вежа.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомив на своїй сторінці у ФБ голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький.

“Надзвичайно красиві краєвиди біля села Конотопи (Сокальщина) невдовзі можна буде бачити з висоти. Мав нагоду цього тижня особисто побувати в Конотопах й пересвідчитись, на якому етапі роботи, заплановані в рамках проєкту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» (програма (PL-BY-UA). На даний час уже завершені роботи по облаштуванню фундаменту вежі – монолітної залізобетонної плити. Попереду – облаштування наземної конструкції із «Євробруса» з дерев’яним дахом, покритим бітумною черепицею. По висоті це – 4-рівнева споруда зі сходами, що розташовані всередині конструкції. На останньому, 4-му рівні передбачений оглядовий майданчик на висоті 14,00м від рівня землі”, – зазначається у дописі.

Проект оглядової вежі на річці Західний Буг
Проект оглядової вежі на річці Західний Буг

Порицький наголосив, що “вежа – свого роду «родзинка» для тих, хто любить мандрувати Україною по воді та по суходолу. Розвиток міжнародного та внутрішнього туризму мав би стати одним із пріоритетних напрямків для наших громад Півночі Львівщини”.

Довідково. Західний Буг – річка в Україні, Білорусі та Польщі (де має назву просто Буґ). Ліва притока Нарви (басейн Вісли).

У басейні річки на території Львівської області є 7 водосховищ загальним об’ємом 31,4 млн м³. Найбільші з них: Добротвірське — 14,8 млн м³ та Сокальське — 4,92 млн м³.

Ольга ДОВГАНИК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.