На Львівщині відбудеться Фестиваль вуличної органічної кухні

228
На Львівщині відбудеться Фестиваль вуличної органічної кухні
Вже у четвер, 19 квітня 2018 року, на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького стартує VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018». В межах заходу відбудеться Фермерський ярмарок та Фестиваль вуличної органічної кухні, які запрезентують усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак, – прес-служба Львівської ОДА.
Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького
Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

Окрім цього, форум збере учасників дискусії на тему просторового розвитку агропромислового комплексу. Своїм досвідом із розвитку територій поділяться представники Канади та Франції, міжнародні експерти.

«Під час стратегічної сесії будемо обговорювати надзвичайно актуальну тему – комплексний розвиток сільських територій, адже це не тільки місце життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовий та ресурсний базис виробництва. Також говоритимемо про фінансові інструменти на агроринку, про інновації в птахівництві та кооперацію фермерів Сходу і Заходу України. Фахівці з Німеччини проведуть модульний експортний тренінг, де розкриють питання розробки продукту, декларації та етикетки, дизайну пакування та вимог до стандартів», – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

У межах програми другого дня Форуму відбудеться День українсько-латвійського сільського господарства, Міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка», та ІІ Міжнародний форум «Ягідництво та кооперація».

Окрім цього, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки в дії, міжнародний форум «Здоровий  ґрунт  – здорова нація», нагородження кращих агропідприємств.

VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018» триватиме упродовж трьох днів, до 21 квітня.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.