На “Дві секунди” у “Мазурек”

826
Відкриття виставки графіки Лесі Квик "Дві секунди"
Відкриття виставки графіки Лесі Квик "Дві секунди"

З 1 червня 2021 року, в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) експонується виставка графіки знаної львівської художниці Лесі Квик під назвою “Дві секунди”.

Мені вдалося зустрітися з мисткинею і за дві секунди поставити три запитання. Леся Квик так само блискавично дала відповіді і розповіла про виставку.

“Виставка називається «Дві секунди» . Це миттєва виставка, миттєве рішення взяти в ній участь і відповідно така назва. Тут представлено найновіші та дві старші роботи, але вони всі входять в «концепцію двох секунд».

Експозиція виставки графіки Лесі Квик "Дві секунди"
Експозиція виставки графіки Лесі Квик “Дві секунди”

Євген Булавін запропонував мені зробити виставку в «Мазуреку», а я подумала, що ніколи не була в цій кав’ярні, а вона дуже затишна та мила, і я погодилася.

Це проста виставка, простої графіки, не планую її продовження. Хіба що роботи знайдуть своїх щасливих власників. Тобто їх можна придбати”, – розповіла художниця.

Експозиція виставки графіки Лесі Квик "Дві секунди"
Експозиція виставки графіки Лесі Квик “Дві секунди”

Виставка незвична та фантазійна. Кожен зможе побачити в роботах щось своє і впізнати багато цікавих життєвих ситуацій. Хоча зайти в кав’ярню “Мазурек” і, за філіжанкою кави побачити роботи й займе трохи більше двох секунд, але воно того вартує.

До слова, експозицію можна оглянути в кав’ярні “Мазурек” (вул. Валер’яна Поліщука, 83) до 10 липня 2021 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.