«Мистецтво, що сяє золотом» Галини Різничук

958
«Мистецтво, що сяє золотом» Галини Різничук

Сказати, що ці картини зроблені талановито – це практично нічого не сказати. В них відчувається надзвичайно сильна енергетика, тепло і щось таке, що несе у собі справжнє диво, яке зцілює душу та дарує відчуття піднесення, гармонії та затишку. Такими бувають твори лише по-справжньому талановитих людей. І однією з таких людей є Галини Різничук, виставка якої, під назвою  «Мистецтво, що сяє золотом», відкрилася 2 грудня 2015 року у виставкому залі Інститут досліджень бібліотечних мистецьких ресурсів Львівської національної наукова бібліотека України ім. В. Стефаника (палац Баворовських) за адресою: вул. Бібліотечна, 2.

Тих, кому їх талант дається від Бога, а коли вони творять, то сам Всесвіт не лише допомагає їм, але й через них несе людям добро, світло, гармонію та безмір Неба.
Твори, які треба бачити в реальному вимірі, спокійно вдивитися в золоті лики, торкнутися серцем та відчути, як стаєш причетним до того, що творить високе і вічне мистецтво.

Мисткиня працює у цій техніці від 2008 року. Серед її робіт: солом’яні ікони, портрети історичних постатей, зображення тварин.

За такий короткий період творчої діяльності, Галина Різничук представляла свої роботи на Міжнародному фестивалі соломкарського мистецтва у Луцьку, обласному краєзнавчому музеї, численних виставках та фестивалях. Її твори знаходяться у приватних колекціях як в Україні, так і за кордоном, зокрема, в Італії, Польщі, Америці, Росії.

Виставка експонуватиметься до кінця грудня 2015 р. Виставкові зали відкриті у вівторок та четвер з 11:00-16:00.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.