“Михайло Бойчук і мистецтво українського монументалізму в руслі “Розстріляного Відродження” України (1917-1937)”. Лекція третя (відео)

0
451

У четвер, 20 квітня 2017 року, в виставковому залі Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові (вулиця Драгоманова, 42) відбулась уже третя лекція Ярослава Кравченка під назвою “Михайло Бойчук і мистецтво українського монументалізму в руслі “Розстріляного Відродження” України (1917-1937)”.

Ярослав Кравченко
Ярослав Кравченко

Цю лекцію, що охопила 20-тилітній період в історії не тільки відомого митця, але й усієї України, можна назвати історією великих надій і трагічного фіналу. Великих надій на Українську Державу і нещадного розстрілу цілої плеяди самобутніх митців українського відродження.

Михайло Бойчук
Михайло Бойчук

Нагадаємо що, 2 березня 2017 року, в виставковому залі Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові (вулиця Драгоманова, 42) відбулась перша лекція Ярослава Кравченка – “Біля джерел європейського авангарду. Група “Renovation Bizantine”, а 23 березня – друга лекція під назвою «Львівські імпресії неовізантизму Михайла Бойчука (1910–1914)».

Загалом Ярослав Кравченко в Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові планує прочитати 5 лекцій на тему неовізантизму Михайла Бойчука. Слідкуйте за подальшими анонсами.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.