Музей Грушевського у Львові запрошує на презентацію унікального мемуарного видання «Щоденник Михайла Грушевського (1902‒1914 рр.)»

323
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

17 червня 2022 р. о 15 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка, 154) відбудеться презентація видання — «Щоденник Михайла Грушевського (1902‒1914 рр.)  у двох томах», друк якого був перерваний військовою агресією росії проти України і завершився вже в ході війни, на початку травня 2022 р.

Упорядник видання, автор вступної статті та коментарів — директор Історико-меморіального музею Михайла Грушевського у Києві Світлана Панькова; науковий редактор — завідувач відділу Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України професор Ігор Гирич.

«Щоденник Михайла Грушевського (1902‒1914 рр.) 
«Щоденник Михайла Грушевського (1902‒1914 рр.)

До видання увійшли всі виявлені на даний час щоденникові нотатки Михайла Грушевського за 1902-1914 роки, які зберігаються в Центральному державному архіві України в м. Київ і вводяться до наукового обігу в повному обсязі вперше.

Унікальне мемуарне джерело відкриває нові сторінки життєпису Михайла Грушевського, репрезентує невтомну енергію професора першої кафедри української історії, керманича наукових інституцій у Львові та Києві, етапи творення національного гранд-наративу, багатогранну діяльність вченого на ниві публіцистики, культури, видавничого руху та суспільно-політичного життя України початку ХХ ст.

Софія ЛЕГІН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.