Музей історії релігії у Львові відреставрують

766
Львівський музей історії релігії

Львівський музей історії релігії підписав догорвів з ТзОВ «Еталон-Ком» на реставрацію експозиційних залів, підземелля та фондосховища за 19,9 млн гривень. Про це повідомляється в системі закупівель Prozorro, інформує Твоє місто.

Згідно з підписаним договором, роботи у музеї триватимуть до кінця 2019 року. На цей рік передбачено фінансування у розмірі 5,3 млн гривень.

За ці кошти мають зробити капітальний ремонт в залах, трапезній, кабінетах музею та в підвальних приміщеннях тощо. Також реставрація предбачає ремонт дверей, вікон, системи опалення, водопостачання, електропостачання, а також облаштування протипожежної системи.

Внутрішній дворик Музею історії релігії
Внутрішній дворик Музею історії релігії

Додамо, що експозиція музею розташована в будівлі Домініканського монастиря ХІV – XVIII ст. У великому виставковому залі організовують концерти органної музики. Експозиція складається з таких тематичних розділів: «Релігії стародавнього світу», «Юдаїзм», «Раннє християнство», «Вірменська церква», «Історія римсько-католицької церкви», «Українська греко-католицька церква», «Православ’я в Україні», «Протестантизм», «Іслам», «Буддизм». У структуру музею входять відділи: виставковий, науково-освітній, рекламний, методичний, фонди, видавництво «Логос», бібліотека, фото- та голографічна лабораторії, науково-реставраційний, художній, біо-бібліографічний.

Тендер на реставрацію виграла львівська фірма ТзОВ «Еталон-Ком». Її власник – Роман Лобай був помічником народного депутата Володимира Парасюка та проректором Львівського державного університеті фізкультури.

Нагадаємо, цьогоріч у Домініканському соборі відреставрують дах та вікна. На це з міського бюджету Львова виділили майже півтора мільйона гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.