“Муза Майдану” відома піаністка Антуанетта Міщенко запрошує на концертну програму у Львівській філармонії

400
Антуанетта  Міщенко
Антуанетта  Міщенко

В п’ятницю, 17 березня 2023 року, о 18:00 Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить із відомою українською піаністкою Антуанеттою Міщенко. На сцені філармонії вони представлять програму «Муза Незламності».

Антуанетта  Міщенко стала частиною великої української історії з подіями 2013/2014 років, Революцією Гідності.

Щодня з тисячами людей вона приходила на Майдан та на синьо-жовтому піаніно, просто неба — на барикадах перед силовиками, виконувала твори знаних класиків, українські пісні, була підбадьоренням для українців та Музою. Музою Майдану – так її називали тогочасні активісти та медіа.

У події «Муза Незламності» під батутою дириґента Володимира Сивохіпа, симфонічний оркестр з піаністкою представлять П’ятий і останній фортепіанний концерт Бетховена. Також відомий як «Імператор».

“Для соліста цей твір є справжнім викликом не лише у його технічній майстерності, композиція також потребує від музиканта неабияких інтелектуально-музичних пошуків свого власного прочитання”, – відзначили у Львівській філармонії.

Примітно, що декілька тижнів тому цей твір Академічний симфонічний оркестр виконував у гастрольному турі Сполученими Штатами Америки.

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/muse-of-indomitability/

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.