Морська корова і гігантський краб, або онлайн-екскурсія Львівським зоомузеєм

520
Скелет морської корови Hydrodamalis gigas (Zimmermann, 1780)
Скелет морської корови Hydrodamalis gigas (Zimmermann, 1780)

Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка щороку з нагоди Міжнародного Дня музеїв організовує екскурсії. Цього року також буде екскурсія, проте через пандемію коронавірусу формат наживо перейде у формат онлайн, повідомляє видання galnet.fm

Співробітники музею зізнаються, що такий спосіб проведення екскурсії для них новий та дещо незвичний, проте очікують, що подія викличе інтерес у людей.

«Ми регулярно проводимо дні відкритих дверей, і до нас охоче приходять люди різних вікових категорій та вподобань: школярі, які цікавляться природою, батьки з дітьми та дідусі й бабусі з внуками, також випускники нашого факультету, студенти, туристи і просто люди, які випадково дізналися про наш музей. До прикладу, на дні відкритих дверей, який відбувся цьогоріч у лютому було понад 400 відвідувачів. Тому, якби не ситуація з пандемією, ми могли б очікувати до пів тисячі людей», – розповідає Galnet молодший науковий співробітник, аспірант кафедри зоології Богдан Андріїшин.

Усіх охочих запрошують долучитись до екскурсії. Також буде можливість поставити запитання, які вас зацікавлять.

Онлайн-екскурсія почнеться 18 травня о 13:00 на Facebook-сторінці зоомузею. Посилання ТУТ.  Трансляція триватиме орієнтовно 1,5 години.

Наталка СТУДНЯ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.