Морська корова і гігантський краб, або онлайн-екскурсія Львівським зоомузеєм

785
Скелет морської корови Hydrodamalis gigas (Zimmermann, 1780)
Скелет морської корови Hydrodamalis gigas (Zimmermann, 1780)

Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка щороку з нагоди Міжнародного Дня музеїв організовує екскурсії. Цього року також буде екскурсія, проте через пандемію коронавірусу формат наживо перейде у формат онлайн, повідомляє видання galnet.fm

Співробітники музею зізнаються, що такий спосіб проведення екскурсії для них новий та дещо незвичний, проте очікують, що подія викличе інтерес у людей.

«Ми регулярно проводимо дні відкритих дверей, і до нас охоче приходять люди різних вікових категорій та вподобань: школярі, які цікавляться природою, батьки з дітьми та дідусі й бабусі з внуками, також випускники нашого факультету, студенти, туристи і просто люди, які випадково дізналися про наш музей. До прикладу, на дні відкритих дверей, який відбувся цьогоріч у лютому було понад 400 відвідувачів. Тому, якби не ситуація з пандемією, ми могли б очікувати до пів тисячі людей», – розповідає Galnet молодший науковий співробітник, аспірант кафедри зоології Богдан Андріїшин.

Усіх охочих запрошують долучитись до екскурсії. Також буде можливість поставити запитання, які вас зацікавлять.

Онлайн-екскурсія почнеться 18 травня о 13:00 на Facebook-сторінці зоомузею. Посилання ТУТ.  Трансляція триватиме орієнтовно 1,5 години.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.