Лист львівської громадськості на підтримку Лариси Разінкової

311
Лист львівської громадськості на підтримку Лариси Разінкової

ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР МІНІСТРУ –
МІНІСТРУ  КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
КИРИЛЕНКУ
В’ячеславу Анатолійовичу

Вельмишановний, високоповажний пане В’ячеславе!

Із глибокою впевненістю щодо притаманного Вам чуття відповідальності, державницького способу мислення, виваженості у прийняті рішень звертаємось до Вас з ініціативою важливого й резонансного значення у царині культури.

Йдеться про підтримку й обстоювання особи гідного, винятково чесного, принципового і діяльного працівника на посаді генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького, яким, без сумніву, є Лариса Борисівна Возницька-Разінкова.

Вона – людина-символ не лише і не тільки з причини родового зв’язку із незабутнім Героєм України Борисом Возницьким, чиє ім’я і залишитись знаковим у нашій історії. Лариса Борисівна – особистість компетентна, знаюча справу, яка у безпосередньому значенні слова живе життям знаменного закладу культури, що у масштабі усієї держави став таким, насамперед, завдяки діяльності її великого Батька. Вона здатна достойно й успішно продовжувати Його діла, намічені плани, управлінські традиції. Вона – професіонал високого штибу. Про це знають не лише підпорядковані їй музейні працівники, господарі міста й області, культорологи, мистці а й широкі кола громадськості, яким небайдужі процеси розвитку нашої культури.

Ми упевнені, що Ви і без нагадування розумієте практичне, ділове у суспільно-громадське значення відповідальної справи добору кадрів на відповідальні посади. Тому сприйміть це звернення до Вас першою чергою як вираз взаєморозуміння і субординації на шляху державної політики у перспективі розвитку культури. Віримо, що контракт на посаду директора ЛНГМ ім.Б. Г. Возницького із Ларисою Борисівною Возницькою-Разінковою буде Вами продовжено як акт зрозумілий, логічний і далекоглядний.


Андрій Бокотей, художник, педагог, ректор Львівської національної академії мистецтв
Степан Давимука, політик
Василь Вовкун, режисер, сценарист, художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету
Микола Горинь, громадсько-політичний діяч
Ігор Калинець, поет і прозаїк, політв’язень
Лариса Крушельницька, археолог, бібліотекознавець, доктор історичних наук, професор
Роман Лубківський, український письменник, державний і громадський діяч, Надзвичайний і Повноважний Посол України
Любомир Медвідь, професор, заслужений діяч мистецтв України, народний художник України, академік Академії мистецтв України
Анатолій Мельник, український науковець, завідувач кафедри електронних обчислювальних машин у Національному університеті «Львівська політехніка»
Василь Откович, мистецтвознавець
Віктор Сидоренко, віце-президент Національної академії мистецтв України
Олександр Федорук, мистецтвознавець
Андрій Чебикін, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури
Юрій Шухевич, політв`язень, народний депутат України
Микола Шимчук,
Ігор Юхновський, фізик-теоретик, народний депутат України кількох скликань. Колишній в. о. Голови Українського інституту національної пам’яті
Роман Яців, проректор Львівської національної академії мистецтв

Джерело: Музейний простір

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.