Ляльковий театр запрошує на родинну вечірку «Чаювання з ляльками»

145
Ляльковий театр запрошує на родинну вечірку «Чаювання з ляльками»

Сьогодні, 19 жовтня 2018 року, о 17.00 в приміщенні Львівського академічного обласного театру ляльок (пл. Д. Галицького, 1) відбудеться родинна вечірка “Чаювання з ляльками”.

Львівський театр ляльок створює дружній простір для родини. Вже вдруге відбудеться подія, яка присвячена побудові комунікації між колективом та відвідувачами, між поколіннями, між різними світоглядами – задля порозуміння і налагодження культурного діалогу.

Майбутній захід присвячений людям «осіннього» віку. Ми розробили сценарій, який буде цікавий різним поколінням, але з вектором на людей поважного віку.

Наш театр буде поділений на 4 локації. На кожній з них на глядачів – гостей буде чекати впізнаваний герой – лялька, зі своєю історією, забавою і подарунками. Глядачі групами будуть переходити від локації до локації.  Там вони познайомляться з героями, допоможуть їм у деяких справах. Вони дізнаються інформацію про структуру ляльки та навчаться основам ляльковедення. Ляльки ж пригостять гостей смаколиками та вишуканим чаєм.

Чітко регламентований час – дасть можливість втримати увагу та надати заходу динамічності.

Уляна МОРОЗ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.