Ляльковий театр запрошує на родинну вечірку «Чаювання з ляльками»

284
Ляльковий театр запрошує на родинну вечірку «Чаювання з ляльками»

Сьогодні, 19 жовтня 2018 року, о 17.00 в приміщенні Львівського академічного обласного театру ляльок (пл. Д. Галицького, 1) відбудеться родинна вечірка “Чаювання з ляльками”.

Львівський театр ляльок створює дружній простір для родини. Вже вдруге відбудеться подія, яка присвячена побудові комунікації між колективом та відвідувачами, між поколіннями, між різними світоглядами – задля порозуміння і налагодження культурного діалогу.

Майбутній захід присвячений людям «осіннього» віку. Ми розробили сценарій, який буде цікавий різним поколінням, але з вектором на людей поважного віку.

Наш театр буде поділений на 4 локації. На кожній з них на глядачів – гостей буде чекати впізнаваний герой – лялька, зі своєю історією, забавою і подарунками. Глядачі групами будуть переходити від локації до локації.  Там вони познайомляться з героями, допоможуть їм у деяких справах. Вони дізнаються інформацію про структуру ляльки та навчаться основам ляльковедення. Ляльки ж пригостять гостей смаколиками та вишуканим чаєм.

Чітко регламентований час – дасть можливість втримати увагу та надати заходу динамічності.

Уляна МОРОЗ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.