Львів’ян запрошують на незвичну виставу у Перший театр

403
Перший український

Впродовж трьох днів 15, 16, 29 червня о 18 год. в Першому театрі у Львові можна буде переглянути прем’єру п’єси Pentecost британського драматурга Девіда Едгара, яку зрежисує Лариса Діденко. Про це повідомляє Твоє Місто.

Вистава стала однією із переможниць театрального конкурсу Taking the Stage 2018 Британської Ради в Україні. Вистава Pentecost порушує питання толерантності, сприйняття «іншості», як на все це накладається карма Східної Європи і що означає жити в реальному мультикультурному світі.

У виставі покажуть закинуту балканську церкву, яка стає перехрестям різних культур. Знайдена тут унікальна середньовічна фреска з’являється на сцені як яблуко розбрату, перетворюючись далі і на заручницю, і на жертву. Майже детективна історія затягує глядача у міцний клубок гострих тем сучасності – розбрат, тероризм, біженці.

Taking the Stage: вистава Pentecost (за Девідом Едгаром)
Taking the Stage: вистава Pentecost (за Девідом Едгаром)

«Національні стереотипи дозволяють нам трактувати окремих особистостей як нам заманеться, залежно від того, як ми про них думаємо. Це дає можливість говорити мовою ненависті і призводить до катастрофи», – розповідає режисерка Першого театру Лариса Діденко.

У виставі буде багато музики різною мовою, а глядачів змусять вийти із зони комфорту: їм облаштують місця не лише у залі на кріслах, а й на риштуванні. Таким чином автори проекту хочуть відтворити атмосферу ремонту у церкві, який покажуть у виставі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.