Львівський цирк приготував “Новорічний презент”

1313
Циркова програма
Циркова програма "Новорічний презент"

16 грудня 2023 року Львівський державний цирк запросив львів’ян та гостей міста на чарівну програму “Новорічний презент”.

Якось незвично швидко в цьому році прийшла зима і цикл зимових свят. На два тижні швидше до дітлахів приходив святий Миколай з подарунками, а землю вкрив густий сніговий килим. Але дітлахи не забули за львівський цирк і він приготував для них “Новорічний презент”.

Комічні акробати на балонах під керівництвом Артура Юшковського
Комічні акробати на балонах під керівництвом Артура Юшковського

Розпочинають першу частину циркової програми комічні акробати на балонах під керівництвом Артура Юшковського. З першої секунди ти занурюєшся в атмосферу пустощів, жартів і видимої легкості виконання акробатичних трюків.

Гра з хула-хупами, артистка Тетяна Чернова
Гра з хула-хупами, артистка Тетяна Чернова

Далі розпочинається гра з хула-хупами артистки Тетяни Чернової. Завдяки майстерності артистки, хула-хупи стають магічними обручами, які летять навколо неї у ритмі музики, залишаючи за собою світлові лінії і вражаючи глядачів витонченим виступом.

Гімнаст на корд-де-волані артист Віталій Кримський
Гімнаст на корд-де-волані артист Віталій Кримський

Віталій Кримський, видатний гімнаст на корд-де-волані, дарує глядачам захоплюючий цирковий виступ, який вражає своєю елегантністю та винятковою технікою. Виступ Віталія Кримського – це справжнє мистецтво, яке залишає глядачів у захваті від його надзвичайного таланту та вражаючого виступу.

Весела дресура з котиками під керівництвом Анжели Тонкопій
Весела дресура з котиками під керівництвом Анжели Тонкопій

І великих  малих глядачів підкорила своїми котиками Анжела Тонкопій. Артистка майстерно взаємодіє зі своїми пухнастими підопічними, навчаючи їх веселим трюкам та комічним виступам. Кожен котик виконує свою унікальну роль, створюючи неперевершену атмосферу радості та сміху серед глядачів. Цей номер не лише демонструє дотепну дресуру, але і надихає публіку своєю  чарівністю та гумором.

Артист оригінального жанру "Діаболо", артист Іван Дрогін
Артист оригінального жанру “Діаболо”, артист Іван Дрогін

Артист Іван Дрогін, майстер оригінального жанру, створює неперевершений цирковий виступ, вражаючи глядачів своєю унікальною технікою та елегантністю виступу. Його номер “Діаболо” здатний перенести глядачів в світ неймовірних можливостей та фантастичних вражень.

Дресовані верблюди під керівництвом Тетяни Чернової та Богдана Ріхарда
Дресовані верблюди під керівництвом Тетяни Чернової та Богдана Ріхарда

Цирковий виступ з дресованими верблюдами під керівництвом Тетяни Чернової та Богдана Ріхарда — це захоплююче поєднання витончених трюків та взаємодії між артистами та тваринами. Тетяна і Богдан, завдяки своєму професійному підходу, вдало втілюють в життя неймовірні номери, де верблюди виконують складні команди та вражають глядачів своєю слухняністю та грацією. Це виступ, наповнений радістю та позитивною енергією, який не лише демонструє високий рівень мистецтва дресури, а й залишає невимовно яскраві враження у серцях глядачів.

Танець на канаті артиста Григорія Каменськог
Танець на канаті артиста Григорія Каменськог

Другу дію циркової вистави розпочинає танець на канаті артиста Григорія Каменського — це захопливе дійство, яке не залишить байдужим нікого. Витончена грація артиста та здатність зберігати баланс на вузькому канаті зачаровують глядачів.

Виступ акробатичної пари артистів Віталія Кримського та Катерини Кримської
Виступ акробатичної пари артистів Віталія Кримського та Катерини Кримської

Виступ акробатичної пари артистів Віталія Кримського та Катерини Кримської — це захопливе поєднання сили, гнучкості та грації. Віталій та Катерина виконують неймовірні трюки, демонструючи вражаючу синхронність та високий рівень взаєморозуміння. Цей виступ наповнений енергією та емоціями, залишаючи глядачів зачарованими та враженими високим мистецтвом цієї талановитої акробатичної пари.

Виступ з повітряним кільцем артистки Тетяни Чернової
Виступ з повітряним кільцем артистки Тетяни Чернової

Виступ з повітряним кільцем артистки Тетяни Чернової — це захоплива гра з простором та гнучкістю. Тетяна літаючи в повітрі, створює естетичне шоу, обрамлене витонченою хореографією та елементами акробатики. Її виступ на кільці — це поєднання гнучкості та сили, що створює вражаючі образи та надзвичайні перетворення в повітрі. Цей виступ залишає глядачів зачарованими красою та грацією, які об’єднуються в мистецтві повітряної акробатики.

Забавна дресура з собачками під керівництвом Анжели Тонкопій
Забавна дресура з собачками під керівництвом Анжели Тонкопій

Майстерним обрамленням для вистави стали виступи клоуна Ігоря Архангородського та шоу-балету “Атлантік” під керівництвом Тетяни Мазуркіної. Лазерне оформлення створив Ігор Тереховський.

Клоун Ігор Архангородський
Клоун Ігор Архангородський

У випадку повітряної тривоги дійство буде зупинено та всім присутнім необхідно буде перейти в укриття. Після відбою повітряної тривоги вистава продовжиться. Якщо повітряна тривога буде довготривалою – вистава скасовується, а квитки будуть дійсними на наступну дату (про це повідомлятиме особисто адміністрація сайту продажу квитків та адміністрація Цирку). Кошти за куплені квитки, у випадку відмови щодо перенесення на іншу дату, не повертаються.

Шоу-балет "Атлантік" під керівництвом Тетяни Мазуркіної
Шоу-балет “Атлантік” під керівництвом Тетяни Мазуркіної

Новорічна циркова програма триватиме до 21 січня 2024 року. Дізнатися про графік вистав можна на сайті цирку або за телефоном +380987156868 . Вартість квитків від 100 гривень. Квитки можна придбати за посиланням: https://soldout.ua/category/Lviv/circus

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.