Львівський театр ляльок готує прем’єру вистави “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню”

330
Львівський театр ляльок готує прем'єру вистави “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню”

Львівський театр ляльок готує нову постановку – чародійсько-любовну історію “Про Лицаря Прищака та Принцесу Гарнюню”. Вистава стане результатом україно-польської співпраці.

Режисер постановки – Марцин Мажець, відомий лялькар із Гданська, засновник театру маріонеток Barnaby. В основу вистави лягла п’єса польської драматургині Марти Гусьньовської. Сценографію до вистави створює львівська театральна художниця Ельвіра Босович.

Режисер Марцин Мажець приїхав до Львова і упродовж місяця працюватиме над виставою разом з акторами Львівського театру ляльок. Запланована дата прем’єри – 12-13 березня 2022 р.

Марцин Мажець з акторами Львівського театру ляльок
Марцин Мажець з акторами Львівського театру ляльок

У королівстві Гарнограді переполох – принцесу Гарнюню вже пора видавати заміж! Що б могло піти не так, якщо принцеса – найгарніша, найрозумніша і найпрацьовитіша дівчина у королівстві? Та навіть казкове життя складається із побутових дрібниць та випадковостей – Блазень забув запросити претендентів на руку Гарнюні, тим часом у королівство завітав мандрівний лицар, який щось приховує під опущеним забралом, а сама принцеса має власний погляд на питання шлюбу…

Королі, лицарі, відьми, чарівні перетворення та несподівані випробування – усе це є у виставі. А ще – багато гумору, співу та важливих життєвих мудростей.

Реалізація проекту вистави стала можливою завдяки гранту від програми “Польська культура у світі” від Інституту Адама Міцкевича та фінансовій підтримці Польського інституту в Києві.

Марія АНТОНЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.