Львівський священик розпочав ритуал екзорцизму проти Путіна

1934
о. Тихон
о. Тихон

Греко-католицький священик Тихон Сергій Кульбака, родом із Донецька, який став відомим на всю Україну після полону в сепаратистів, оголосив про початок Ритуалу екзорцизму в наміренні Путіна.

Про це о. Тихон написав у Facebook.

«Хочу повідомити, що я вирішив в особливий спосіб використати свій стан священика Єдиної, Святої, Соборної Церкви, яким маю ласку та привілей бути вже 30 років. Від сьогодні зобов’язуюся щодня виконувати Ритуал екзорцизму у наміренні Володимира Путіна. Вважаю, що дії цієї особи можуть бути інспіровані злим духом», – пише священник.

Екзорцизм спрямований на те, щоб вигнати бісів або звільнити від бісівського впливу силою духовної влади, яку Ісус дав Своїй Церкві.

«Прошу Милосердного Бога

– або звільнити цю особу від бісівського впливу і вплинути на його поведінку, щоби відмовився від зла і пристав на добро,

– або “видати такого сатані на погибель тіла, щоб спасся дух у день Господній», – написав священник.

«Якщо хтось з співбратів-священиків приєднається, буду тішитися. Якщо хтось з вірних підтримає нас, священників, в той спосіб, який їм доступний (мирянам доступні певні молитви з проханнями про звільнення від опанування злим духом) – буду дуже радий!», – зазначає Сергій Кульбака.

О. Тихон Кульбака потрапив у полон 4 липня 2014 року. Його тримали 12 днів. Після того, як бойовики дізналися, що священик хворий на цукровий діабет, давали йому білий хліб і дуже мало води, що шкідливо діабетикам. Священикові доводилося пити воду з туалетного бачка. На 12 день священика вивезли в поле і залишили в його машині. Як потім виявилося, активну роль у звільненні священика зіграв муфтій Саїд Ізмагілов. Три місяці отець Тихон нічого не розповідав про полон, боячись за своїх парафіян. Тільки-но більшість із них покинула окуповану територію, зміг розповісти про ті події.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.