Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на Різдвяну коляду

377
Музей Михайла Грушевського у Львові. Художник Тетяна Казанцева
Музей Михайла Грушевського у Львові. Художниця Тетяна Казанцева

12 січня, о 16.30, усі охочі можуть завітати до Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові (вул. І.Франка, 154) щоб послухати, а також разом заспівати Різдвяних колядок.

У цей благословенний час Різдвяного празнування у цьому затишному куточку вілли сім’ї Грушевських Вас буде вітати церковний хор “Покрова” Церкви Покрови Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян УГКЦ. Художній керівник та реґент хору – Ірина Янчинська.
У цих привітних стінах зберемося однією дружньою родиною, щоб одностайно приєднатися до величавого зимового обрядового дійства, щоб возвеличити радість народження Божого Сина Ісуса Христа.

В цей день у музеї дзвіночком роздзвениться коляда, залунає щедрівка, щоб повіншувати вас щастям, здоров’ям на Многії літа! А разом із різдвяним співом пролунає поетичне слово Великого Українця Михайла Грушевського, якого ми знаємо не лише як історика, видатного вченого світового рівня, провідника національної ідеї – першого голови українського парламенту – Української Центральної Ради, фундатора Української незалежної держави, але і як талановитого літератора, який колись хотів бути белетристом.

Поряд із колядою Ви почуєте фрагменти поетичних та прозових творів Михайла Грушевського, частину яких він писав тут, у стінах цієї оселі”, – йдеться у події музею.

Софія ЛЕГІН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.