Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на майстер-клас з декорування Стрітенської свічки

350
майстер клас стрітення

31 січня 2024 р. о 12 год. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові  (вул. І.Франка, 154) дітей та дорослих проведуть майстер-клас з декорування Стрітенської свічки.

“Проведе майстерку педагог Дитячої школи народних мистецтв, керівник гуртка фітодизайну Марта Лудчак.

Свято Стрітення Господнє за новим церковним календарем відзначають 02 лютого. У свято слід піти до храму, помолитися про сімейнтй добробут, зцілення хворих. У церкві на Стрітення відбувається святкова літургія.

До наших днів дійшла традиція освячення свічок у храмі на Стрітення. Перед початком літургії відбувається особливий “Чин благословення свічок” – над свічками читають молитву, їх окроплюють свяченою водою і роздають вірянам. Таку свічку потрібно зберігати вдома і запалювати під час молитви впродовж року.

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

Майстер-клас організовано у співпраці Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та Дитячої школи народних мистецтв.

Захід безкоштовний, але у оскільки кількість місць обмежена, то реєстрація обов’язкова за тел. 0973844818.

Необхідні для майстерки матеріали можна принести з собою: свічка воскова, стрічки кольорові тонкі (+-50 см), папір кольоровий цупкий формат А4, ножиці, олівець простий. Але якщо їх у вас не буде, не хвилюйтеся ми обов’язково подбаємо про те, щоб ви мали з чим працювати та отримали задоволення від творчості – пишуть організатори у події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.