Львівський музей історії релігії приготував святкову програму до Міжнародного Дня Музеїв

719
Львівський музей історії релігії

«Музеї – добробут та розвиток громад». Саме під такою темою пройде цьогорічний Міжнародний день музеїв. В рамках відзначення професійного свята Львівський музей історії релігії підготував чотириденну програму.

18 травня музей працюватиме в режимі вільного відвідування з 12 до 20 години.

О 12 годині, на площі перед Музеєм, львів’яни і гості нашого міста будуть насолоджуватися хітами українських і зарубіжних композиторів у виконанні духового оркестру Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка.

О 13 годині збагатитись духовно, розширити кругозір запропонують науковці на інтерактивній екскурсії виставкою «Симон Чехович». Учасники шукатимуть епохальні полотна генія бароко.

О 14 годині у виставковій залі музею презентують виставку графіки литовських художниць Одети Тумєнайте Бражєніне і Аделє Бражєнайте Ганчєре «Литва. З любов’ю». Усі експонати, а це 80 одиниць, художниці подарували Львівському музею історії релігії на знак підтримки України і солідарності з українським народом.

Програма Міжнародного Дня Музеїв у Львівському музеї історії релігії
Програма Міжнародного Дня Музеїв у Львівському музеї історії релігії

Впродовж дня відвідувачі зможуть оглянути новостворені виставки «Симон Чехович», «Буддійська колекція. Пам’яті Івана Гречка», «Литва. З любов’ю».

19 травня, у п’ятницю, об 11 годині з фондової колекції музею презентують збірку «Історія одного експонату». Це нове періодичне видання, у якому будуть представлені фотографії, опис та дослідження цікавих експонатів з музейних запасників. Воно приурочене  50-річчю музею.

20 травня о 15 годині провідна українська органістка Олена Мацелюх разом з органісткою, піаністкою Ольгою Стрілецькою познайомлять слухачів з широкою музичною палітрою епох, стилів, жанрів на концерті «Генії епохи бароко». А 21 травня о 15 годині на свою ексклюзивну програму «Музику поза часом» запрошують Ігор Мацелюх (орган) і Юрій Ковальов (акордеон).

Квитки можна придбати у касі музею.

У вихідні, 20 і 21 травня, 16 годині – відбудеться костюмована екскурсія підземеллями «Кохання крізь століття». Учасників чекають захоплюючі розповіді реальних особистостей минулого, котрі жили, переховувались, страждали у львівських підземеллях.

Реєстрація за телефоном 067 7021321 (Катерина). Поспішайте. Кількість місць обмежена.

Олена МАЛЮГА
наукова співробітниця ЛМІР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.