Львівський музей Грушевського запрошує на фотовиставку о. Андрія Афтанаса «Гори і Люди»

286
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

16 червня 2021 р. о 15 год. Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові (вул. І. Франка, 154) запрошує усіх охочих на відкриття фотовиставки члена НСФХУ о. Андрія Афтанаса «Гори і Люди».

На виставці представлено понад 40 чорно-білих фоторобіт автора, чотири з яких є альтернативними, що живими, не постановочними кадрами ілюструють життя карпатського краю. Роботи світливця вражають своєю природністю, а заразом зачаровують красою гір та їхніх мешканців.

Автор робіт Андрій Афтанас, настоятель храму Різдва Богородиці ПЦУ у смт. Щирець. Народився у 1963 році в селі Зимна Вода, що неподалік Львова. У 1985 році закінчив Львівський поліграфічний інститут ім. І. Федорова (нині Українська академія друкарства), а згодом і Духовну семінарію.

Афіша виставки "Гори і Люди"
Афіша виставки “Гори і Люди”

З юних років захоплювався фотографією та художнім мистецтвом, а вже згодом, навчаючись в УПІ, отримав знання з теорії фотографічних процесів.

З плином прожитих років і набутого життєвого досвіду о.Андрій знову повернувся до фотографії успішно поєднуючи духовне служіння із творчим пошуком у фотомистецтві.

Сьогодні, у міру володіючи теорією фотографії, автор намагається на практиці втілити набуті знання і донести до сучасного глядача своє бачення красоти світу через об’єктив фотоапарата, використовуючи новітню- цифрову, так і забуту, автентичну техніку фотографії. Учасник і володар нагород всеукраїнських і міжнародних фотоконкурсів.

Софія ЛЕГІН

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.