Львівський футбольний клуб  FC Univer запрошує на заняття з футболу

1060
Львівський футбольний клуб  FC Univer запрошує на заняття з футболу

Львівський футбольний клуб FC Univer запрошує хлопців та дівчат віком від 5 до 13 років, для занять футболом. Заняття відбуватимуться тричі на тиждень у спорткомплексі Львівського національного університету за адресою вул. Черемшини, 31. Крім того, до кінця 2023 року заняття у школі безкоштовні.

У клубі зазначають, що їх основна мета – не лише навчити дітей грати у футбол. Важливо, щоб діти отримували задоволення від тренувань та усієї футбольної атмосфери.

Також у клубі додають, що рівень підготовки не має значення: у школі кожен і кожна отримують шанс спробувати себе у цьому виді спорту. Важливо дати можливість дитині розкритися і не стати тими, хто руйнує мрії чи дає несправедливі вердикти.

Не менш вагомо, щоб діти отримували задоволення від тренувань та футбольної атмосфери, щоб у команді вони знаходили справжніх друзів і вчилися перемагати сумніви.

Адже футбол – це не гра заради гри. Це спосіб життя, особливе мислення. Футбол — це щирі емоції. Футбол — це виховання і цінності.

FC Univer заснували випускники ЛНУ ім.І.Франка — колишні студенти, які зустрічалися на футбольному полі університету та мали спільне захоплення. На створення айдентики школи їх надихала стилістика alma mater.

Усі заняття школи проходять у спорткомплексі Львівського національного університету на штучному покритті, втім згодом також відбуватимуться на стадіоні, додають у FC Univer.

“У нашій команді ми допомагаємо спортсменам досягати успіху та виховуємо любов до футболу, нашого клубу та міста! Сподіваємось, що наші вихованці з часом стануть не лише успішними футболістами, а й хорошими студентами нашого університету! Запрошуємо до нас!” – кличе на навчання FC Univer.

Детальна інформація про навчання в FC Univer за телефоном:097 115 77 99
Facebook: https://www.facebook.com/fcuniver.lviv
Instagram: https://www.instagram.com/fcuniver

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.