Львівський фільм “В.О. Святого Миколая” виходить на екрани вже цієї зими

723
Фільм "В.О. Святого Миколая" виходить на екрани вже цієї зими

Цьогоріч на українські екрани виходить дитячий фільм-мюзикл львівського виробництва “В.О. Святого Миколая”. Історія про стосунки сучасних батьків та дітей. В центрі сюжету заплутані дитячо-батьківські відносини, які напередодні свята Миколая розвиваються між дев’ятирічною дівчинкою Юстиною та її батьком-одинаком Олександром.

Це мелодійна захоплююча історія, наповнена ніжністю, перед різдвяним настроєм та колоритом справжнього Львова. Фільм “В.О. Святого Миколая”, за словами авторів, ставить за мету відновити віру в це чарівне свято навіть у дорослих, адже “ти дитина – поки ти віриш”. Важливими є щира віра в мрії та бажання їхнього здійснення і тоді Миколай принесе тобі довгоочікуваний подарунок у найнесподіваніший момент в житті.

Кадр з фільму "В.О. Святого Миколая"
Кадр з фільму “В.О. Святого Миколая”

Фільм створювався за підтримки Українського культурного фонду, Львівської обласної державної адміністрації та ряду небайдужих. З 2019 року було розпочато зйомку та у 2020 її завершено. У зв’язку з карантином, деякі процеси підготовки фільму затягнулися, але львівська команда авторів спромоглася завершити цю історію.

Режисерка фільму, Галина Лишак, обіцяє глядачеві прекрасну музику, створену Роландом Орбаном та Андрієм Мандюком, неймовірну по постановці картинку від Лачіна Фуадугли, декорації від Олени Мазурак. Загалом над фільмом працювало біля 15 осіб творчої команди та 230 акторів, більшість з яких діти.

Тож, цієї зими, готуйте свої долоні для неймовірних оплесків, носовички для емоцій та гарний настрій. Це все з грудня від “В.О. Святого Миколая”.

Христина ДЗІВІНСЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.