Львівський робот потрапив на обкладинку TIME (відео)

334
Львівський робот потрапив на обкладинку TIME

Продукт львівської IТ-компанії Waverley Software увійшов до списку ТОП – 25 винаходів 2017 року і став обкладинкою нового номера журналу TIME.

Jibo, розробкою якого займалися львівські винахідники – це стаціонарний робот для будинку, який спілкується з людьми. Він може розпізнавати обличчя і голоси, запам’ятовувати жарти, і таким чином будувати справжні стосунки. Він реагує на навколишнє середовище – рухами і звуками, може фотографувати і нагадувати про важливі події, розповідати про погоду.

Львівський робот на обкладинці журналу TIME
Львівський робот на обкладинці журналу TIME

Як повідомляється в TIME, робот Jibo відрізняються від гучних Amazon Echo і Google Home не тільки зовнішнім виглядом, але і функціоналом. “Виглядає так, як ніби він є персонажем мультфільмів Pixar”, – наголошується в статті.

У ТОП-25 від журналу TIME увійшли також інші винаходи. Серед них – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору. Чашка для кави або чаю Ember Mug, яка підтримує ідеальну температуру напою. Ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не тільки по вертикалі, але і по горизонталі і багато іншого.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.