Львівський фестиваль «Забіг» відвідають зірки світового перформансу (повна програма)

538
Anna Kalwajtys (PL)
Anna Kalwajtys (PL)

Вже сьогодні, 2 травня 2019 року, о 18:00 в підземному переході на площі Митній відбудеться відкриття другого Перформанс Фестивалю Забіг. Мета події — розвиток мистецтва перформансу в Україні, а також комунікація та сприяння колаборації з іншими мистецькими середовищами та іноземними художниками перформансу. Про це повідомили організатори.

Акцент цьогорічного фестивалю — live-перформанси учасників з Гонконга, Китаю, Італії, Польщі, Ірландії та інших країн. У програмі фестивалю: live-виступи, виставки, лекції та навчальна майстерня.

Серед учасників Юрген Фріц (співзасновник International Performance Association і викладач перформансу в різних університетах Європи), Зиґмунд Пьотровський (один із найдосвідченіших польських перформерів, співзасновник міжнародної групи BLACK MARKET International), Пінар Дерін Ґенчер (художниця, кураторка, засновниця та творча директорка Istanbul Performance Art, Stockholm Performance Art та 24 Hours Art) та інші.

Jasmin Schaitl (AT)
Jasmin Schaitl (AT)

Події фестивалю відбуватиметься з 1 по 8 травня у Львові та з 9 до 12 травня у селі Лаврів на Старосамбірщині.

У Львові фестивальні події відбуватимуться у Jam Factory Infopoint, на заводі «Рема», у «ЦЕХ: Цікаві Експерименти Художників», Lviv Film Center, Кіноцентр ім. Довженка, Центральній бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука на пл. Ринок.

Куратором та організатором фестивалю є львівська група «Забіг».

Проект підтримується грантовою програмою Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE). Партнери проекту — Австрійський культурний форум, ГО «Інститут суспільних Ініціатив», Jam Factory Art Center, проект Гершом, ЦЕХ, YMCA Lviv , SOMA майстерня, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука, Istambul Performance Art, Stockholm Performance Art.

Львівський фестиваль «Забіг» - програмка
Львівський фестиваль «Забіг» – програмка

Довідка.

Група «Забіг» — це перформанс-проект створений випускниками Школи перформансу як місце для експерименту, пошуку та розвитку перформансу в Україні. Група не прагне конкурувати з вже існуючими фестивалями у Львові, а пропонує інший формат та бачення Перформанс Фестивалю.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.