Львівський музей Михайла Грушевського запрошує на Всесвітній день туризму

774

27 вересня 2018 р. о 16 год. , у Всесвітній день туризму, у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові (вул.І. Франка, 154) відбудеться презентація  книги співзасновника улюбленого багатьма сайту Експлорер Андрія Риштуна “Туристичні креативи” та розповідь фахівця з історії львівського електротранспорту Олександра Арістархова про старий трамвайний маршрут, що колись пролягав на Софіївку.

“Туристичні креативи” – це видання про подорожування людини незбагненними землями Карпатських полонин, підземеллями, туристичними шляхами України та за її межами. Книга наповнена креативами, які приносять естетичне та, наділене багатьма враженнями, задоволення. Для туристів, дослідників, дієтологів та широкого загалу читачів” – читаємо в анотації до видання.

Туристичні креативи Андрія Риштуна
Туристичні креативи Андрія Риштуна

«Це книга про мандрівки горами: Корж, Плішка, Петрос, Піп Іван, Захар Беркут, Говерла, урочищем Новаківське, хребтами Бескид, Явірник, озером Несамовитим, заповідником Берждо, карпатським полонинами та інше. Все це викличе приємні відчуття про цей унікальний та величний край. А надзвичайний колорит, описаний в книзі, кличе відвідати цю благодатну , незбагненну і чарівну землю.

В розповідях Ви потрапите під землю, в глибини Полтви, печери під Петросом, колектори, на скелі Дуброви, печери Ілова. Вони торкаються старовинних підвалів, колишньої військової могутності , найпотаємніших частин підземного життя Львова та інших куточків світу по той бік Сонця» – ділиться колектив видавництва «БОНА».

Полтва у Львові
Полтва у Львові

А сам автор у передмові до книжки розповідає: “Вертаєшся з чергової мандрівки і тебе переповнюють враження. Всередині кипить та бурлить. А в голові бігають фрази та цілі речення якими хочеться поділитися. І мусиш сісти та виписати все це з себе. Бо інакше не дасть спокою. А коли все готово – то приходить хвиля кайфу який мало з чим можна порівняти”.

Трамвай біля головного входу до Крайової Виставки на вул. Самчука. Фото 1894 року
Трамвай біля головного входу до Крайової Виставки на вул. Самчука. Фото 1894 року

Окрім того, будемо мати надзвичайно цікаву розповідь, яку приготував львовознавець, екскурсовод та фахівець з історії львівського електротранспорту Олександр Арістархов про старий трамвайний маршрут, що колись пролягав на Софіївку.

І на додаток, усіх хто завітає на презентацію чекає невеличкий туристичний сюрприз від музею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.