Львівська філармонія запрошує найменших слухачів на чарівну подорож навколо світу

140
Львівська філармонія запрошує найменших слухачів на чарівну подорож навколо світу!

В останній день зими на маленьких мандрівників очікує ще одна незвичайна подорож. Подія відбудеться 28 лютого об 11:30 у Концертному залі Людкевича.

Чарівна мандрівка познайомить головного героя Дзень-Бума з музикою різних, незнайомих йому досі країн. Всі разом будуть уважно вслухатися в кожну композицію аби допомогти Дзень-Буму відгадати всі країни та щасливо повернутися додому!
Під час концерту слухачі почують музику відомих композиторів, які так вправно замаскували фольклорні мотиви у звучанні симфонічного оркестру. Для маленьких гостей 28 лютого виступлять Лілія Нікітчук, Сергій Кутепов, учні балетної школи L.Stage Ірини Лампіко, а також традиційно Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під батутою Сергія Хоровця. Занурить у чарівну і захопливу подорож Сергій Пригода.

Веселі, інтерактивні сімейні концерти дадуть можливість розкрити любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці.

Концерти із циклу Сімейних концертів тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Партнером серії концертів є Центр музичного розвитку «Tempo».

Також кожен включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів. Тож варто приходити заздалегідь!  Вхід дітей до трьох років вільний.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/mandrivka-dzen-buma/

Наталя МЕНДЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.