Львівська філармонія запрошує на вечір вражень від “Віртуозів Львова”

389
Львівська філармонія запрошує на вечір вражень від “Віртуозів Львова”

Сьогодні, 30 листопада 2023 року, о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує на вечір вражень від Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова”!

Візитівкою оркестру впродовж років є програми, серед творів яких кожен знайде музику, що відгукнеться теплом у душі. На цей раз програма акцентує на поєднанні звучання камерного оркестру з органом. Солюватиме знана львівська органістка – Олена Мацелюх. Диригуватиме – Юрій Скрипник.

Концерт для органа, литавр і струнного оркестру Франсіса Пуленка, який розпочне вечір, був задуманий, як віртуозний діалог тембрів монументального органа та вишуканого звучання струнних. Діалог продовжить Інтермеццо для струнних італійського композитора Пʼєтро Масканьї, яке стало одним з кращих номерів опери “Сільська честь”. Завершить концерт музика, яка після років забуття змогла віднайти своїх виконавців та слухачів – Концерт для органу з оркестром Йозефа Райнбергера.

В час, коли музика стала вседоступною, коли аби почути усю палітру оркестру достатньо просто увімкнути потрібний запис, найцінніше, що може нам дарувати присутність в концертній залі – це враження. Саме їх ми отримуємо, коли спільно з іншими слухачами переживаємо музичні твори, саме їх ми даруємо, коли запрошуємо відвідати близьких разом з нами концерт”, – запрошують у філармонії

Детальніше дізнатись про концерт, а також придбати квитки можна за посиланням.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.