Львівська академія мистецтв запрошує на День відкритих дверей

177
Львівська академія мистецтв запрошує на День відкритих дверей

Сьогодні, 8 червня 2022 року,  з 10:00 до 17:00 у Львові можна  відвідати провідний мистецький заклад вищої освіти України – Львівську національну академію мистецтв. Можна побачити актуальний зріз життя Академії в умовах військового стану та результат навчального процесу весняного семестру.

На усіх кафедрах будуть представлені навчально-творчі роботи студентів в рамках літньої екзаменаційної сесії, адже попри всі перешкоди в ці нелегкі часи, ми продовжуємо працювати на благо нашої держави.

Передбачена окрема програма для абітурієнтів:

  • 10:00 – зустріч з представниками приймальної комісії ЛНАМ щодо Вступної кампанії 2022 у форматі питання/відповіді.
  • 11:30 – екскурсія академією, під час якої ви оглянете експозицію переглядів 1-3 курсів, відкриєте для себе творчість студентів різних кафедр, познайомитесь з викладачами, відвідаєте навчальні аудиторії і майстерні, Музей і Галерею ЛНАМ.

Із початком повномасштабного вторгнення львівська Академія як лідер мистецької освіти України працює в посиленому режимі: тут забезпечено роботу волонтерів (плетіння сіток, харчування, виготовлення протитанкових «їжаків» тощо), з 15 березня відновлено навчання за змішаною формою;: надано приміщення нашим колегам – Харківській державній академії дизайну і мистецтв та Харківській школі архітектури для забезпечення функціонування; понад 150 студентів з мистецьких ЗВО з Харкова та Києва поселено у гуртожиток ЛНАМ та  більшість із них прийнято в ЛНАМ на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності; натомість понад 200 студентів ЛНАМ скеровано на навчання за обміном у мистецькі ЗВО Європи, з якими було підписано договори про співпрацю.

Крім того у ЛНАМ щотижня відбуваються мистецькі події: творчі зустрічі, лекторії, конференції, виставки тощо.

 Оленка НЕСМІЛИВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.