Львів з даху на Староєврейській

1429
Зимовий Львів з даху будинку на вулиці Староєврейській

Віднедавна у Львові почали з’являтися нові місця, з яких можна побачити наше місто згори. Одне з них мав нагоду недавно відвідати і зробити кілька фотографій. Отже, на вулиці Староєврейській, 48 на даху ресторану “дім Легенд” є чудовий оглядовий майданчик.

Звідси відкривається чудовий краєвид на центральну частину нашого древнього міста. Видно і міську Ратушу і валику частину навколишніх будиночків.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСюди можна приводити і гостей, щоб дати їм можливість помилуватися містом у будь-який час. Адже потрапити на гору міської Ратуші можна тільки до 18.00, а сюди аж до 22.00.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійА це дає додаткову можливість побачити Львів освітлений ліхтарями у вечірній час.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСюди також можна прийти з коханою людиною і, навіть освідчитись в коханні.  Атмосфера дуже цьому сприяє.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійА справжні поціновувачі  Львова зможуть насолодитися виглядом Львова з філіжанкою запашної львівської кави.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСловом місце дуже гарне. Одне з небагатьох, звідки можна побачити всю красу старого Львова згори. Відвідайте – впевнений, що не пожалкуєте.


Партнер посту: Современные программируемые логические контроллеры образуют новый класс в автоматизации. Они имеют ряд преимуществ, как широкие возможности применения, гибкость расширения, простота программирования, высокая производительность.

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.