Львів з даху на Староєврейській

1997
Зимовий Львів з даху будинку на вулиці Староєврейській

Віднедавна у Львові почали з’являтися нові місця, з яких можна побачити наше місто згори. Одне з них мав нагоду недавно відвідати і зробити кілька фотографій. Отже, на вулиці Староєврейській, 48 на даху ресторану “дім Легенд” є чудовий оглядовий майданчик.

Звідси відкривається чудовий краєвид на центральну частину нашого древнього міста. Видно і міську Ратушу і валику частину навколишніх будиночків.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСюди можна приводити і гостей, щоб дати їм можливість помилуватися містом у будь-який час. Адже потрапити на гору міської Ратуші можна тільки до 18.00, а сюди аж до 22.00.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійА це дає додаткову можливість побачити Львів освітлений ліхтарями у вечірній час.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСюди також можна прийти з коханою людиною і, навіть освідчитись в коханні.  Атмосфера дуже цьому сприяє.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійЗимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійА справжні поціновувачі  Львова зможуть насолодитися виглядом Львова з філіжанкою запашної львівської кави.

Зимовий Львів з даху будинку на вулиці СтароєврейськійСловом місце дуже гарне. Одне з небагатьох, звідки можна побачити всю красу старого Львова згори. Відвідайте – впевнений, що не пожалкуєте.


Партнер посту: Современные программируемые логические контроллеры образуют новый класс в автоматизации. Они имеют ряд преимуществ, как широкие возможности применения, гибкость расширения, простота программирования, высокая производительность.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.